Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chust — Lwów

Najlepsza oferta

Codziennie
06:50
Czas przejazdu08 h. 35 min

Chust

Dworzec autobusowy Chust, ul. Ivana Franka 118

15:25

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

41,95 

Rozkład jazdy autobusów Chust — Lwów w 2019 rok

Codziennie
10:45
Czas przejazdu07 h. 35 min

Chust

Dworzec autobusowy Chust, ul. Ivana Franka 118

18:20

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

41,95 
Codziennie
08:40
Czas przejazdu08 h. 25 min

Chust

Dworzec autobusowy Chust, ul. Ivana Franka 118

17:05

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

42,66 
Popularne kierunki
Z miasta Chust
Do miasta Lwów
Do miasta Chust
Z miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu