Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Tarnopol w 2018 rok roku

23:00
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 07 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 24.12...
18:00
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 08 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
23:00
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 07 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 24.12...
19:30
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 10 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:30
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 10 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
22:45
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 08 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
21:15
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 09 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:20
Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16
Czas przejazdu 07 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 27.12...
21:10
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 06 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
20:45
;
Czas przejazdu 06 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
20:45
;
Czas przejazdu 06 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
17:20
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 07 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 26.12, 27.12, 29.12...
02:25
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
Czas przejazdu 07 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 28.12, 29.12, 30.12, 02.01...
02:25
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
Czas przejazdu 07 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 26.12, 27.12, 31.12, 01.01...
00:30
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 06 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:00
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 08 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
11:50
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 08 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:50
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 07 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 24.12...
23:00
Czas przejazdu 07 h. 25 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

07:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

70
23:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
04:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
04:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
06:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
07:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
18:00
Czas przejazdu 08 h. 25 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

02:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

70
18:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
19:45
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
00:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
02:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yunіvers Sp. z o.o

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 24.12...
23:00
Czas przejazdu 07 h. 25 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

07:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

71
23:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
04:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
04:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
06:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
07:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:30
Czas przejazdu 10 h. 45 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

06:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

71
19:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
00:40
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:05
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternopіlske ATP 16127

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
19:30
Czas przejazdu 10 h. 45 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

06:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

71
19:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
00:40
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:05
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternopіlske ATP 16127

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
22:45
Czas przejazdu 08 h. 00 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

06:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

75
22:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
00:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
04:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
06:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:15
Czas przejazdu 09 h. 00 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

08:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

75
21:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
21:25
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
08:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 27.12...
17:20
Czas przejazdu 07 h. 35 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16

00:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

80
17:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16
18:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
00:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V. M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
21:10
Czas przejazdu 06 h. 00 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

03:10
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

80
21:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, nie
20:45
Czas przejazdu 06 h. 35 min
+1 dzień

Rzeszów

;

03:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

80
20:45
Rzeszów
;
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
20:45
Czas przejazdu 06 h. 35 min
+1 dzień

Rzeszów

;

03:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

80
20:45
Rzeszów
;
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 17.12, 26.12, 27.12, 29.12...
17:20
Czas przejazdu 07 h. 35 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

00:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

85
17:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 28.12, 29.12, 30.12, 02.01...
02:25
Czas przejazdu 07 h. 55 min

Rzeszów

Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1

10:20

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

87
02:25
Rzeszów
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 26.12, 27.12, 31.12, 01.01...
02:25
Czas przejazdu 07 h. 55 min

Rzeszów

Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1

10:20

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

87
02:25
Rzeszów
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:30
Czas przejazdu 06 h. 10 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

07:40

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

127
00:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
03:40
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
20:00
Czas przejazdu 08 h. 10 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

04:10
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

138
20:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
01:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:10
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:50
Czas przejazdu 08 h. 00 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

19:50

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

180
11:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
13:10
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
15:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
17:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Złoczów
"Kawiarnia/ Shynomontazh; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
19:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:50
Czas przejazdu 07 h. 55 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

03:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

210
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:40
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
03:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Tarnopol
Do miasta Rzeszów