Koronawirus
Koronawirus
Prosimy o zapoznanie się z listą krajów, które zamknęły granice. >> Sprawdź tutaj >>
logo
Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowePolańczyk – Kraków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Polańczyk — Kraków

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
09:18
Czas przejazdu05 h. 22 min
Polańczyk
POLAŃCZYK skrz., Polańczyk
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
52,47 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Polańczyk — Kraków w 2020 roku

Codziennie
09:15
Czas przejazdu05 h. 25 min
Polańczyk
POLAŃCZYK, Polańczyk
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
52,47 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
09:20
Czas przejazdu04 h. 45 min
Polańczyk
Przystanek, Bieszczadzka/Zdrojowa
14:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
55,00 
Przewoźnik: SAN-BUS
Ocena:
W poniedziałki
16:20
Czas przejazdu04 h. 45 min
Polańczyk
Przystanek, Bieszczadzka/Zdrojowa
21:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
55,00 
Przewoźnik: SAN-BUS
Ocena:
Codziennie
09:10
Czas przejazdu05 h. 38 min
Polańczyk
Przystanek, ul. Zdrojowa
14:48
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
63,24 
Przewoźnik: TravelPL
Autobus: Van Hool 2(free)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Informacje o trasie autobusu Polańczyk — Kraków
5
Liczba autobusów w kierunku
5 godz. 11 min.
Szacowany czas podróży
09:10 — 14:48
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:20 — 21:05
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
52 — 63 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami