Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Grójec w 2018 rok roku

11:20
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 07 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30
Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 22.12, 23.12, 27.12...
11:20
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 07 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30
Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 26.12...
11:20
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 07 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30
Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 19.12, 20.12, 23.12, 24.12...
10:30
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 08 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00
;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
19.12, 22.12, 23.12, 27.12...
11:20
Czas przejazdu 07 h. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

18:30

Grójec

Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2

81
11:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
18:30
Grójec
Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilskij M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 26.12...
11:20
Czas przejazdu 07 h. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

18:30

Grójec

Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2

81
11:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
18:30
Grójec
Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 19.12, 20.12, 23.12, 24.12...
11:20
Czas przejazdu 07 h. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

18:30

Grójec

Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2

90
11:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
18:30
Grójec
Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2
  • Autobus
  • MAN
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilskij M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, sob
10:30
Czas przejazdu 08 h. 30 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

19:00

Grójec

;

120
10:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
11:10
Nowojaworowsk
"Dworzec autobusowy Novoyavorovsk; ul. Ivana Franka 5"
11:20
Jaworów
"Przystanek; ul. Makoveia 66"
12:25
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
13:20
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
14:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
14:40
Lotnisko Rzeszów Jasionka
"Lotnisko Rzeszów-Jasionka; ul. Jasionka 942"
15:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy - Parking; ul. gen.Leopolda Okulickiego"
16:10
Sandomierz
"Dworzec Kolejowy; ul. Lwowska 38"
16:50
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
17:15
Ostrowiec Świętokrzyski
"Dworzec autobusowy; ul. Żabia 40"
18:10
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
19:00
Grójec
;
  • Autobus
  • Scania Irizar
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Z miasta Grójec
Podróż powrotna: