Rozkład jazdy PKS Grójec – Radom

21:15
20 cze
22:20
20 cze
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
Radom, ul. Prażmowskiego
Kupić za
12,60
21:15
20 cze
Grójec
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
20:40
Warszawa
21:15
Grójec
21:40
Białobrzegi
22:20
Radom
23:05
Skarżysko-Kamienna
23:45
Kielce
01:15
Busko-Zdrój
02:00
Szczucin
02:20
Dąbrowa Tarnowska
02:50
Tarnów
04:05
Nowy Sącz
04:15
Stary Sącz
04:30
Rytro
04:40
Piwniczna-Zdrój
05:00
Wierchomla Wielka
05:10
Żegiestów-Zdrój
05:12
Żegiestów-Zdrój
05:25
Muszyna
05:31
Krynica-Zdrój
22:20
20 cze
Radom
Radom, ul. Prażmowskiego
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Grójec
Do miasta Radom
Do miasta Grójec
Z miasta Radom