Bilety autobusowe

Warszawa - Grójec

od 5 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Grójec

06:00
21 wrz
w drodze 01 godz. 02 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:02
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy

10
06:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:04
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
06:09
Warszawa, ul. Hynka 02
06:11
Warszawa, Al. Krakowska 06
06:20
Janki, ul. Działkowa 01/02
06:39
Tarczyn, P.D. ul. Warszawska
06:55
Grójec, ul. Laskowa 1
07:02
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
07:04
Kępina
07:06
Grudzkowola
07:08
Skurów
07:11
Widów
07:13
Zaborów, I
07:15
Zaborów, II
07:18
Zaborów, III
07:19
Józefów, Borowa Karczma
07:20
Józefów, Borowa Karczma II
07:21
Józefów
07:24
Broniszew, I
07:27
Lekarcice
07:29
Stanisławów
07:31
Promna-Kolonia
07:34
Falęcice
07:36
Falęcice, II
07:37
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
07:41
Białobrzegi Radomskie, ul. Spacerowa
07:48
Kamień II
07:50
Kamień III
07:54
Siekluki
07:57
Gózd I
07:58
Gózd II
08:00
Żdżary I
08:01
Żdżary II
08:03
Jedlanka, I
08:04
Jedlanka, II
08:12
Radom, ul.Warszawska Rondo
08:15
Radom, ul. Kusocińskiego
08:18
Radom, ul. 25 Czerwca
07:02
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:15
21 wrz
w drodze 01 godz. 02 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:17
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02

10
06:15
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:18
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
06:21
Warszawa, ul. Hynka 02
06:24
Warszawa, Al. Krakowska 06
06:33
Janki, ul. Działkowa 01/02
06:53
Tarczyn, P.D. ul. Warszawska
07:10
Grójec
07:10
Grójec, ul. Laskowa 1
07:17
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
07:20
Odrzywołek, I
07:21
Odrzywołek, II
07:22
Belsk Mały, I
07:24
Belsk Duży
07:24
Belsk Mały, II
07:27
Stara Wieś
07:30
Łęczeszyce, I
07:31
Łęczeszyce, II
07:33
Łęczeszyce, III
07:34
Łęczeszyce, IV
07:36
Kozietuły
07:37
Kozietuły, II
07:40
Wodziczna
07:43
Górki-Izabelin
07:46
Mogielnica
07:50
Mogielnica, Otaląż
07:51
Mogielnica, Wężowiec
07:54
Brzostowiec
07:55
Wólka Gostomska
07:58
Bełek
08:04
Nowe Miasto nad Pilicą
08:07
Wólka Magierowa
08:10
Żdżarki
08:10
Żdżarki, II
08:16
Wysokin
08:18
Odrzywół
08:24
Odrzywół, Kłonna
08:26
Żardki
08:28
Zakościele
08:29
Drzewica, Plac Wolności 29
08:31
Drzewica
08:33
Drzewica, ul. Kolejowa
08:36
Brzustowiec, I
08:40
Gielniów, Skrzyżowanie
08:43
Rozwady
08:46
Kotfin
08:47
Gościniec, Kolonia
08:48
Kamienna Wola
08:50
Bernów
08:52
Korytków
08:55
Gowarczów, Skwerek
08:59
Morzywół
09:08
Końskie, ul. Spółdzielcza
07:17
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
21 wrz
w drodze 00 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:45
21 wrz

Grójec

Przystanek "Poczta", aleja Niepodległości; dom 7

12
08:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:45
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
09:10
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
09:40
Radom, ul.Warszawska Rondo
09:42
Radom, ul. Kusocińskiego
09:50
Radom, Dworzec Autobusowy
10:50
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
11:25
Kielce, Dworzec Autobusowy
12:35
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
13:27
Stopnica, ul. Piotrowskiego
13:45
Szczucin, Rynek
14:02
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
14:40
Tarnów, Dworzec Autobusowy
16:05
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
16:35
Łabowa, 26/29
16:55
Krynica-Zdrój, Hawana
08:45
21 wrz
Grójec
Przystanek "Poczta", aleja Niepodległości; dom 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:15
21 wrz
w drodze 01 godz. 02 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:17
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy

10
08:15
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:19
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
08:24
Warszawa, ul. Hynka 02
08:26
Warszawa, Al. Krakowska 06
08:35
Janki, ul. Działkowa 01/02
08:54
Tarczyn, P.D. ul. Warszawska
09:10
Grójec, ul. Laskowa 1
09:17
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
09:19
Kępina
09:21
Grudzkowola
09:23
Skurów
09:26
Widów
09:28
Zaborów, I
09:30
Zaborów, II
09:33
Zaborów, III
09:34
Józefów, Borowa Karczma
09:35
Józefów, Borowa Karczma II
09:36
Józefów
09:39
Broniszew, I
09:42
Lekarcice
09:44
Stanisławów
09:46
Promna-Kolonia
09:49
Falęcice
09:51
Falęcice, II
09:52
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
09:56
Białobrzegi Radomskie, ul. Spacerowa
10:03
Kamień II
10:05
Kamień III
10:09
Siekluki
10:12
Gózd I
10:13
Gózd II
10:15
Żdżary I
10:16
Żdżary II
10:18
Jedlanka, I
10:19
Jedlanka, II
10:27
Radom, ul.Warszawska Rondo
10:30
Radom, ul. Kusocińskiego
10:33
Radom, ul. 25 Czerwca
09:17
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
21 wrz
w drodze 00 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:25
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec

10
08:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:33
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
08:38
Warszawa, ul. Hynka 02
08:40
Warszawa, Al. Krakowska 06
08:49
Janki, ul. Działkowa 01/02
09:08
Tarczyn, P.D. ul. Warszawska
09:25
Grójec
09:25
Grójec, ul. Laskowa 1
09:32
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
09:36
Odrzywołek, I
09:37
Odrzywołek, II
09:38
Belsk Mały, I
09:40
Belsk Duży
09:42
Stara Wieś
09:45
Łęczeszyce, I
09:47
Łęczeszyce, II
09:49
Łęczeszyce, III
09:51
Łęczeszyce, IV
09:54
Kozietuły
09:56
Kozietuły, II
09:59
Wodziczna
10:02
Górki-Izabelin
10:05
Mogielnica
10:09
Mogielnica, Otaląż
10:11
Mogielnica, Wężowiec
10:14
Brzostowiec
10:16
Wólka Gostomska
10:19
Bełek
10:25
Nowe Miasto nad Pilicą
09:25
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:45
21 wrz
w drodze 00 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:30
21 wrz

Grójec

Przystanek "Poczta", aleja Niepodległości; dom 7

13
08:45
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:30
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
09:55
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
10:35
Radom, Dworzec Autobusowy
11:15
Iłża, Dworzec Autobusowy
11:50
Starachowice, Dworzec Kolejowy
12:15
Kunów, ul. Ostrowiecka
12:25
Ostrowiec Świętokrzyski, Dworzec Autobusowy
12:55
Opatów, Dworzec Autobusowy
13:30
Sandomierz, Dworzec Autobusowy
13:37
Sandomierz, ul. Lwowska
13:45
Gorzyce, Urząd Gminy
09:30
21 wrz
Grójec
Przystanek "Poczta", aleja Niepodległości; dom 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
21 wrz
w drodze 01 godz. 02 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:32
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02

10
09:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:33
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
09:37
Warszawa, ul. Hynka 02
09:40
Warszawa, Al. Krakowska 06
09:48
Janki, ul. Działkowa 01/02
10:08
Tarczyn, P.D. ul. Warszawska
10:25
Grójec Dworzec Autobusowy ul. Laskowa 1
10:32
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
10:35
Odrzywołek I/ Dobryszew
10:36
Odrzywołek, II
10:37
Belsk Mały, I
10:39
Belsk Duży
10:42
Stara Wieś
10:44
Łęczeszyce, I
10:45
Łęczeszyce, II
10:47
Łęczeszyce, III
10:48
Łęczeszyce, IV
10:50
Kozietuły, I
10:52
Kozietuły, II
10:54
Wodziczna
10:57
Izabelin - Górki 728/7/26/41
11:00
Mogielnica
11:03
Mogielnica, Otaląż
11:04
Mogielnica, Wężowiec
11:07
Brzostowiec
11:08
Wólka Gostomska
11:10
Bełek, Gostomia
11:15
Nowe Miasto nad Pilicą, Dworzec Autobusowy
11:18
Wólka Magierowa
11:20
Żdżarki
11:20
Żdżarki, II
11:28
Wysokin
11:30
Odrzywół pl. Kilińskiego
11:34
Odrzywół, Kłonna
11:36
Żardki
11:38
Zakościele
11:39
Drzewica, Plac Wolności 29
11:41
Drzewica, Dworzec Autobusowy
11:43
Drzewica, ul. Kolejowa
11:45
Jelnia, Skrzyżowanie
11:48
Krzczonów
11:52
Wygnanów, II
11:54
Zameczek, III
11:59
Wola Załężna, III
12:02
Opoczno, ul. Staromiejska
12:04
Opoczno, ul. Perzyńskiego
12:05
Opoczno, ul. Biernackiego MDK
10:32
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:45
21 wrz
w drodze 00 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:35
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02

11
10:45
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:48
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
10:52
Warszawa, ul. Hynka 02
10:55
Warszawa, Al. Krakowska 06
10:58
Raszyn, ul. Szkolna 02
11:03
Janki, ul. Działkowa 01/02
11:11
Jabłonowo, Wygoda 02
11:33
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
11:35
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
11:41
Belsk Duży, ul. Nocznickiego/ ul. Szkolna
11:44
Stara Wieś
11:49
Łęczeszyce, III
11:53
Kozietuły, I
11:55
Kozietuły, II
11:58
Wodziczna
12:01
Izabelin - Górki 728/7/26/41
12:04
Mogielnica
12:08
Mogielnica, Otaląż
12:10
Mogielnica, Wężowiec
12:14
Brzostowiec
12:18
Bełek, Gostomia
12:23
Nowe Miasto nad Pilicą, Dworzec Autobusowy
12:32
Żdżarki, II
12:40
Wysokin
12:42
Odrzywół
12:47
Odrzywół, Kłonna
12:50
Żardki
12:53
Zakościele
12:55
Drzewica, Pl. Wolności / 12
12:56
Drzewica, Dworzec Autobusowy
12:58
Drzewica, ul. Kolejowa
13:02
Brzustowiec, I
13:06
Gielniów, Skrzyżowanie
13:08
Gielniów, Snarki
13:11
Rozwady
13:14
Kotfin
13:16
Gościniec
13:19
Kamienna Wola, 01/ 02
13:22
Kurzacze, Bernów
13:25
Korytków
13:28
Gowarczów, Skwerek
13:32
Morzywół
13:34
Bębnów
13:37
Barycz, 01/ 02
13:38
Kornica, 01/ 04
11:35
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
21 wrz
w drodze 00 godz. 54 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:39
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy

16
11:45
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:01
Warszawa, Al. Krakowskie 05/06
12:39
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
13:06
Białobrzegi Radomskie, ul. Krakowska
13:30
Radom, ul. Kusocińskiego
13:34
Radom, Dworzec Autobusowy
13:48
Skaryszew
14:06
Iłża, Dworzec Autobusowy
14:36
Kunów, Rondo
14:47
Ostrowiec Świętokrzyski, Dworzec Autobusowy
15:08
Opatów, Dworzec Autobusowy
15:39
Sandomierz, Dworzec Autobusowy
15:45
Sandomierz, Dworzec Kolejowy
15:52
Gorzyce
16:10
Stalowa Wola, ul. Rozwadów
16:12
Stalowa Wola, ul. Górka
12:39
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
21 wrz
w drodze 00 godz. 51 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:06
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02

11
12:15
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:18
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
12:22
Warszawa, ul. Hynka 02
12:26
Warszawa, Al. Krakowska 06
12:29
Raszyn, ul. Szkolna 02
12:34
Janki, ul. Działkowa 01/02
12:42
Jabłonowo, Wygoda 02
13:04
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
13:06
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
13:12
Belsk Duży, ul. Nocznickiego/ ul. Szkolna
13:15
Stara Wieś
13:20
Łęczeszyce, III
13:23
Kozietuły, I
13:25
Kozietuły, II
13:27
Wodziczna
13:30
Izabelin - Górki 728/7/26/41
13:33
Mogielnica
13:37
Mogielnica, Otaląż
13:39
Mogielnica, Wężowiec
13:42
Brzostowiec
13:46
Bełek, Gostomia
13:50
Nowe Miasto nad Pilicą, Dworzec Autobusowy
13:59
Żdżarki, II
14:05
Wysokin
14:07
Odrzywół
14:12
Odrzywół, Kłonna
14:14
Żardki
14:17
Zakościele
14:19
Drzewica, Pl. Wolności / 12
14:20
Drzewica, Dworzec Autobusowy
14:22
Drzewica, ul. Kolejowa
14:25
Brzustowiec, I
14:28
Gielniów, Skrzyżowanie
14:30
Gielniów, Snarki
14:33
Rozwady
14:35
Gościniec
14:39
Kamienna Wola, 01/ 02
14:42
Kurzacze, Bernów
14:44
Korytków
14:47
Gowarczów, Skwerek
14:51
Morzywół
14:53
Bębnów
14:56
Barycz, 01/ 02
13:06
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 wrz
w drodze 01 godz. 02 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:32
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02

10
13:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:33
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
13:37
Warszawa, ul. Hynka 02
13:40
Warszawa, Al. Krakowska 06
13:48
Janki, ul. Działkowa 01/02
14:08
Tarczyn, P.D. ul. Warszawska
14:25
Grójec Dworzec Autobusowy ul. Laskowa 1
14:32
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
14:35
Odrzywołek I/ Dobryszew
14:36
Odrzywołek, II
14:37
Belsk Mały, I
14:39
Belsk Duży
14:42
Stara Wieś
14:44
Łęczeszyce, I
14:45
Łęczeszyce, II
14:47
Łęczeszyce, III
14:48
Łęczeszyce, IV
14:50
Kozietuły, I
14:52
Kozietuły, II
14:54
Wodziczna
14:57
Izabelin - Górki 728/7/26/41
15:00
Mogielnica
15:03
Mogielnica, Otaląż
15:04
Mogielnica, Wężowiec
15:07
Brzostowiec
15:08
Wólka Gostomska
15:10
Bełek, Gostomia
15:15
Nowe Miasto nad Pilicą, Dworzec Autobusowy
15:18
Wólka Magierowa
15:20
Żdżarki
15:20
Żdżarki, II
15:28
Wysokin
15:30
Odrzywół pl. Kilińskiego
15:34
Odrzywół, Kłonna
15:36
Żardki
15:38
Zakościele
15:39
Drzewica, Plac Wolności 29
15:41
Drzewica, Dworzec Autobusowy
15:43
Drzewica, ul. Kolejowa
15:45
Jelnia, Skrzyżowanie
15:48
Krzczonów
15:52
Wygnanów, II
15:54
Zameczek, III
15:59
Wola Załężna, III
16:02
Opoczno, ul. Staromiejska
16:04
Opoczno, ul. Perzyńskiego
16:05
Opoczno, ul. Biernackiego MDK
14:32
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:09
21 wrz
w drodze 00 godz. 52 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:01
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy

13
14:09
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:05
Warszawa, Plac Zawiszy 01/02
14:09
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:20
Warszawa, Al. Krakowskie 05/06
14:33
Sękocin Las 01/02
14:40
Wólka Kosowska, Aleja Krakowska (Wygoda)
15:01
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
15:24
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
15:51
Radom, ul. Warszawska/Rondo 09
15:56
Radom, Kielecka/Wolanowska 06
16:21
Szydłowiec, Dworzec Autobusowy
16:34
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
16:59
Kielce, ul. Warszawska (Sikorskiego) 15/16
17:01
Kielce, Osiedle Uroczysko
17:04
Kielce, ul. Warszawska (Sąd)
17:07
Kielce, Dworzec Autobusowy Plac przy Dworcu PKP st.9
17:10
Kielce, ul. Żytnia
17:13
Kielce, ul. Tarnowska (Prosta BUS) /06
17:15
Kielce, Al. J. Popiełuszki (Wrzosowa) 03/04
17:29
Morawica, ul. Kielecka
17:38
Lisów, / 73 (Kielecka) /01/02
17:39
Piotrkowice, /73/ 01/02
17:50
Chmielnik, Plac Kościuszki
17:56
Śladków Mały, /73 (wieś) /03/04
18:11
Busko-Zdrój, ul. Boh. Warszawy (Szpital) /01
18:13
Busko-Zdrój, ul. Kilińskiego
18:16
Busko-Zdrój, ul. Parkowa (s. "Mikołakj) /01
15:01
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
21 wrz
w drodze 01 godz. 02 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:47
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02

10
14:45
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:48
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
14:51
Warszawa, ul. Hynka 02
14:54
Warszawa, Al. Krakowska 06
15:03
Janki, ul. Działkowa 01/02
15:23
Tarczyn, P.D. ul. Warszawska
15:40
Grójec
15:40
Grójec, ul. Laskowa 1
15:47
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
15:50
Odrzywołek, I
15:51
Odrzywołek, II
15:52
Belsk Mały, I
15:54
Belsk Duży
15:57
Stara Wieś
16:00
Łęczeszyce, I
16:01
Łęczeszyce, II
16:03
Łęczeszyce, III
16:04
Łęczeszyce, IV
16:06
Kozietuły
16:07
Kozietuły, II
16:10
Wodziczna
16:13
Górki-Izabelin
16:16
Mogielnica
16:20
Mogielnica, Otaląż
16:21
Mogielnica, Wężowiec
16:24
Brzostowiec
16:25
Wólka Gostomska
16:28
Bełek
16:34
Nowe Miasto nad Pilicą
16:37
Wólka Magierowa
16:39
Żdżarki
16:40
Żdżarki, II
16:46
Wysokin
16:48
Odrzywół
16:54
Odrzywół, Kłonna
16:56
Żardki
16:58
Zakościele
16:59
Drzewica, Plac Wolności 29
17:01
Drzewica
17:03
Drzewica, ul. Kolejowa
17:06
Brzustowiec, I
17:10
Gielniów, Skrzyżowanie
17:13
Rozwady
17:16
Kotfin
17:17
Gościniec, Kolonia
17:18
Kamienna Wola
17:20
Bernów
17:22
Korytków
17:25
Gowarczów, Skwerek
17:29
Morzywół
17:38
Końskie, ul. Spółdzielcza
15:47
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:15
21 wrz
w drodze 00 godz. 48 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:03
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy

9
15:15
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:03
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
16:33
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
17:11
Radom, Dworzec Autobusowy
18:08
Starachowice, ul. Radomska
18:10
Starachowice, ul. Nadrzeczna
18:23
Pawłów, Urząd Gminy
18:34
Rudki
18:38
Nowa Słupia, Rynek
18:51
Łagów, Rynek
19:07
Raków, Plac Wolności
19:24
Staszów, ul. Opatowska
19:26
Staszów, Rynek
16:03
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
21 wrz
w drodze 01 godz. 02 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:32
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy

10
15:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:33
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
15:39
Warszawa, ul. Hynka 02
15:42
Warszawa, Al. Krakowska 06
15:51
Janki, ul. Działkowa 01/02
16:10
Tarczyn, P.D. ul. Warszawska
16:27
Grójec, ul. Laskowa 1
16:32
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
16:35
Kępina
16:38
Grudzkowola
16:41
Skurów
16:44
Widów
16:47
Zaborów, I
16:49
Zaborów /12
16:52
Zaborów /13
16:54
Józefów, 01/04
16:56
Józefów, 03/06
16:58
Długowola 01/02
17:02
Długowola 03/04
17:04
Goszczyn, ul. Warszawska 01
17:07
Goszczyn, ul. Piekarska 02
17:09
Broniszew 04
17:12
Broniszew 06
17:14
Lekarcice
17:17
Stanisławów 02
17:19
Promna
17:23
Falęcice
17:25
Falęcice, II
16:32
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
21 wrz
w drodze 01 godz. 02 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:12
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02

10
16:10
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:13
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
16:17
Warszawa, ul. Hynka 02
16:20
Warszawa, Al. Krakowska 06
16:28
Janki, ul. Działkowa 01/02
16:48
Tarczyn, P.D. ul. Warszawska
17:05
Grójec Dworzec Autobusowy ul. Laskowa 1
17:12
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
17:15
Odrzywołek I/ Dobryszew
17:16
Odrzywołek, II
17:17
Belsk Mały, I
17:19
Belsk Duży
17:22
Stara Wieś
17:24
Łęczeszyce, I
17:25
Łęczeszyce, II
17:27
Łęczeszyce, III
17:28
Łęczeszyce, IV
17:30
Kozietuły, I
17:32
Kozietuły, II
17:34
Wodziczna
17:37
Izabelin - Górki 728/7/26/41
17:40
Mogielnica
17:43
Mogielnica, Otaląż
17:44
Mogielnica, Wężowiec
17:47
Brzostowiec
17:48
Wólka Gostomska
17:50
Bełek, Gostomia
17:55
Nowe Miasto nad Pilicą, Dworzec Autobusowy
17:58
Wólka Magierowa
18:00
Żdżarki
18:00
Żdżarki, II
18:08
Wysokin
18:10
Odrzywół pl. Kilińskiego
18:14
Odrzywół, Kłonna
18:16
Żardki
18:18
Zakościele
18:19
Drzewica, Plac Wolności 29
18:21
Drzewica, Dworzec Autobusowy
18:23
Drzewica, ul. Kolejowa
18:25
Jelnia, Skrzyżowanie
18:28
Krzczonów
18:32
Wygnanów, II
18:34
Zameczek, III
18:39
Wola Załężna, III
18:42
Opoczno, ul. Staromiejska
18:44
Opoczno, ul. Perzyńskiego
18:45
Opoczno, ul. Biernackiego MDK
17:12
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
21 wrz
w drodze 00 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:20
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02

11
16:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:33
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
16:37
Warszawa, ul. Hynka 02
16:40
Warszawa, Al. Krakowska 06
16:43
Raszyn, ul. Szkolna 02
16:48
Janki, ul. Działkowa 01/02
16:56
Jabłonowo, Wygoda 02
17:18
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
17:20
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
17:26
Belsk Duży, ul. Nocznickiego/ ul. Szkolna
17:29
Stara Wieś
17:34
Łęczeszyce, III
17:38
Kozietuły, I
17:40
Kozietuły, II
17:43
Wodziczna
17:46
Izabelin - Górki 728/7/26/41
17:49
Mogielnica
17:53
Mogielnica, Otaląż
17:55
Mogielnica, Wężowiec
17:59
Brzostowiec
18:03
Bełek, Gostomia
18:08
Nowe Miasto nad Pilicą, Dworzec Autobusowy
18:17
Żdżarki, II
18:25
Wysokin
18:27
Odrzywół
18:32
Odrzywół, Kłonna
18:35
Żardki
18:38
Zakościele
18:40
Drzewica, Pl. Wolności / 12
18:41
Drzewica, Dworzec Autobusowy
18:43
Drzewica, ul. Kolejowa
18:47
Brzustowiec, I
18:51
Gielniów, Skrzyżowanie
18:53
Gielniów, Snarki
18:56
Rozwady
18:59
Kotfin
19:01
Gościniec
19:04
Kamienna Wola, 01/ 02
19:07
Kurzacze, Bernów
19:10
Korytków
19:13
Gowarczów, Skwerek
19:17
Morzywół
19:19
Bębnów
19:22
Barycz, 01/ 02
19:23
Kornica, 01/ 04
19:27
Końskie, ul. Spółdzielcza
17:20
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
21 wrz
w drodze 00 godz. 52 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:37
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy

13
16:45
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:35
Warszawa, Plac Zawiszy 01/02
16:39
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:56
Warszawa, Al. Krakowskie 05/06
17:09
Sękocin Las 01/02
17:16
Wólka Kosowska, Aleja Krakowska (Wygoda)
17:37
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
18:00
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
18:27
Radom, ul. Warszawska/Rondo 09
18:32
Radom, Kielecka/Wolanowska 06
18:57
Szydłowiec, Dworzec Autobusowy
19:19
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
19:44
Kielce, ul. Warszawska (Sikorskiego) 15/16
19:46
Kielce, Osiedle Uroczysko
19:49
Kielce, ul. Warszawska (Sąd)
19:52
Kielce, Dworzec Autobusowy Plac przy Dworcu PKP st.9
19:55
Kielce, ul. Żytnia
19:58
Kielce, ul. Tarnowska (Prosta BUS) /06
20:00
Kielce, Al. J. Popiełuszki (Wrzosowa) 03/04
20:14
Morawica, ul. Kielecka
20:23
Lisów, / 73 (Kielecka) /01/02
20:24
Piotrkowice, /73/ 01/02
20:35
Chmielnik, Plac Kościuszki
20:41
Śladków Mały, /73 (wieś) /03/04
20:56
Busko-Zdrój, ul. Boh. Warszawy (Szpital) /01
20:58
Busko-Zdrój, ul. Kilińskiego
21:01
Busko-Zdrój, ul. Parkowa (s. "Mikołakj) /01
17:37
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
21 wrz
w drodze 00 godz. 54 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:39
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy

16
16:45
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:01
Warszawa, Al. Krakowskie 05/06
17:39
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
18:06
Białobrzegi Radomskie, ul. Krakowska
18:30
Radom, ul. Kusocińskiego
18:34
Radom, Dworzec Autobusowy
18:49
Skaryszew
19:07
Iłża, Dworzec Autobusowy
19:37
Kunów, Rondo
19:48
Ostrowiec Świętokrzyski, Dworzec Autobusowy
20:08
Opatów, Dworzec Autobusowy
20:39
Sandomierz, Dworzec Autobusowy
20:45
Sandomierz, Dworzec Kolejowy
20:52
Gorzyce
21:10
Stalowa Wola, ul. Rozwadów
21:12
Stalowa Wola, ul. Górka
17:39
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
21 wrz
w drodze 00 godz. 57 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:57
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02

10
17:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:03
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
17:08
Warszawa, ul. Hynka 02
17:10
Warszawa, Al. Krakowska 06
17:19
Janki, ul. Działkowa 01/02
17:38
Tarczyn, P.D. ul. Warszawska
17:55
Grójec
17:55
Grójec, ul. Laskowa 1
17:57
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
18:01
Odrzywołek, I
18:02
Odrzywołek, II
18:03
Belsk Mały, I
18:05
Belsk Duży
18:08
Mała Wieś
18:11
Skowrony
18:13
Rębowola, I
18:16
Rębowola, II
18:18
Głudna
18:21
Trzylatków
18:23
Jadwigów, I
18:25
Jadwigów, II
18:33
Wilków, III
18:31
Wilków, II
18:28
Wilków
18:36
Józefów
18:39
Krukówka
18:44
Wola-Chojnata
18:47
Koprzywna
17:57
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
21 wrz
w drodze 01 godz. 07 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:07
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02

10
18:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:03
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
18:08
Warszawa, ul. Hynka 02
18:10
Warszawa, Al. Krakowska 06
18:19
Janki, ul. Działkowa 01/02
18:38
Tarczyn, P.D. ul. Warszawska
18:55
Grójec
18:55
Grójec, ul. Laskowa 1
19:07
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
19:11
Odrzywołek, I
19:12
Odrzywołek, II
19:13
Belsk Mały, I
19:15
Belsk Duży
19:18
Mała Wieś
19:21
Skowrony
19:23
Rębowola, I
19:26
Rębowola, II
19:28
Głudna
19:31
Trzylatków
19:32
Trzylatków Duży
19:36
Błędów
19:39
Błędów, Nowy
19:43
Ignaców
19:44
Pelinów
19:46
Huta Błędowska
19:49
Zaborze
19:52
Jajkowice
19:54
Kłopoczyn
19:56
Trębaczew
20:00
Lubania
20:02
Władysławów
20:05
Olszowa Wola
20:08
Rosocha
20:11
Sacin
19:07
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:15
21 wrz
w drodze 01 godz. 02 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:17
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02

9
18:15
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:18
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
18:22
Warszawa, ul. Hynka 02
18:25
Warszawa, Al. Krakowska 06
18:33
Janki, ul. Działkowa 01/02
18:53
Tarczyn, P.D. ul. Warszawska
19:10
Grójec
19:17
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
19:20
Odrzywołek, I
19:21
Odrzywołek, II
19:22
Belsk Mały, I
19:24
Belsk Duży
19:27
Stara Wieś
19:29
Łęczeszyce, I
19:30
Łęczeszyce, II
19:32
Łęczeszyce, III
19:33
Łęczeszyce, IV
19:35
Kozietuły
19:36
Kozietuły, II
19:38
Wodziczna
19:40
Górki-Izabelin
19:43
Mogielnica
19:47
Mogielnica, Otaląż
19:49
Mogielnica, Wężowiec
19:52
Brzostowiec
19:53
Wólka Gostomska
19:55
Bełek
20:00
Nowe Miasto nad Pilicą
20:04
Wólka Magierowa
20:06
Żdżarki
20:07
Żdżarki, II
20:13
Wysokin
19:17
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:15
21 wrz
w drodze 01 godz. 02 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

19:17
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy

13
18:15
21 wrz
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1
18:20
Warszawa, Plac Zawiszy 01/02
18:24
Warszawa, Dworzec Zachodni
18:36
Warszawa, Al. Krakowskie 05/06
18:49
Sękocin Las 01/02
18:56
Wólka Kosowska, Aleja Krakowska (Wygoda)
19:17
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
19:40
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
20:07
Radom, ul. Warszawska/Rondo 09
20:12
Radom, Kielecka/Wolanowska 06
20:37
Szydłowiec, Dworzec Autobusowy
16:34
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
21:24
Kielce, ul. Warszawska (Sikorskiego) 15/16
21:26
Kielce, Osiedle Uroczysko
21:29
Kielce, ul. Warszawska (Sąd)
21:32
Kielce, Dworzec Autobusowy Plac przy Dworcu PKP st.9
21:35
Kielce, ul. Żytnia
21:38
Kielce, ul. Tarnowska (Prosta BUS) /06
21:40
Kielce, Al. J. Popiełuszki (Wrzosowa) 03/04
21:54
Morawica, ul. Kielecka
22:03
Lisów, / 73 (Kielecka) /01/02
22:04
Piotrkowice, /73/ 01/02
22:15
Chmielnik, Plac Kościuszki
22:21
Śladków Mały, /73 (wieś) /03/04
22:36
Busko-Zdrój, ul. Boh. Warszawy (Szpital) /01
22:38
Busko-Zdrój, ul. Kilińskiego
22:41
Busko-Zdrój, ul. Parkowa (s. "Mikołakj) /01
19:17
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
21 wrz
w drodze 00 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:30
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02

11
18:40
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:43
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
18:47
Warszawa, ul. Hynka 02
18:50
Warszawa, Al. Krakowska 06
18:53
Raszyn, ul. Szkolna 02
18:58
Janki, ul. Działkowa 01/02
19:06
Jabłonowo, Wygoda 02
19:28
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
19:30
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
19:36
Belsk Duży, ul. Nocznickiego/ ul. Szkolna
19:39
Stara Wieś
19:44
Łęczeszyce, III
19:48
Kozietuły, I
19:50
Kozietuły, II
19:53
Wodziczna
19:56
Izabelin - Górki 728/7/26/41
19:59
Mogielnica
20:03
Mogielnica, Otaląż
20:05
Mogielnica, Wężowiec
20:09
Brzostowiec
20:13
Bełek, Gostomia
20:18
Nowe Miasto nad Pilicą, Dworzec Autobusowy
20:27
Żdżarki, II
20:35
Wysokin
20:37
Odrzywół
20:42
Odrzywół, Kłonna
20:45
Żardki
20:48
Zakościele
20:50
Drzewica, Pl. Wolności / 12
20:51
Drzewica, Dworzec Autobusowy
20:53
Drzewica, ul. Kolejowa
20:57
Brzustowiec, I
21:01
Gielniów, Skrzyżowanie
21:03
Gielniów, Snarki
21:06
Rozwady
21:09
Kotfin
21:11
Gościniec
21:14
Kamienna Wola, 01/ 02
21:17
Kurzacze, Bernów
21:20
Korytków
21:23
Gowarczów, Skwerek
21:27
Morzywół
21:29
Bębnów
21:32
Barycz, 01/ 02
21:33
Kornica, 01/ 04
21:37
Końskie, ul. Spółdzielcza
19:30
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
21 wrz
w drodze 00 godz. 54 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:39
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy

16
18:45
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:01
Warszawa, Al. Krakowskie 05/06
19:39
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
20:06
Białobrzegi Radomskie, ul. Krakowska
20:30
Radom, ul. Kusocińskiego
20:34
Radom, Dworzec Autobusowy
20:49
Skaryszew
21:07
Iłża, Dworzec Autobusowy
21:37
Kunów, Rondo
21:48
Ostrowiec Świętokrzyski, Dworzec Autobusowy
22:08
Opatów, Dworzec Autobusowy
22:39
Sandomierz, Dworzec Autobusowy
22:45
Sandomierz, Dworzec Kolejowy
22:52
Gorzyce
23:10
Stalowa Wola, ul. Rozwadów
23:12
Stalowa Wola, ul. Górka
19:39
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:15
21 wrz
w drodze 00 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:00
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy

9
19:15
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:00
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
20:30
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
21:05
Radom, ul. Kusocińskiego/Warszawska 02
21:08
Radom, ul. Prażmowskiego
21:42
Iłża, Dworzec Autobusowy
22:09
Kunów, ul. Ostrowiecka
22:19
Ostrowiec Świętokrzyski, Dworzec Autobusowy
22:35
Opatów, ul. Kościuszki /02
22:50
Iwaniska, ul. Opatowska
23:03
Bogoria, ul. Rynek
23:11
Mostki
23:17
Staszów, ul. Opatowska
23:18
Staszów, Rynek
23:20
Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 01/02
20:00
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
21 wrz
w drodze 00 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:25
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Laskowa 1

10
19:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:33
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 02
19:37
Warszawa, ul. Hynka 02
19:40
Warszawa, Al. Krakowska 06
19:48
Janki, ul. Działkowa 01/02
20:08
Tarczyn, P.D. ul. Warszawska
20:25
Grójec, ul. Laskowa 1
20:32
Grójec, ul. Mogielnicka/ Osiedle Targowica/ 02
20:35
Odrzywołek, I
20:36
Odrzywołek, II
20:37
Belsk Mały, I
20:39
Belsk Duży
20:42
Stara Wieś
20:44
Łęczeszyce, I
20:45
Łęczeszyce, II
20:47
Łęczeszyce, III
20:48
Łęczeszyce, IV
20:50
Kozietuły, I
20:51
Kozietuły, II
20:53
Wodziczna
20:55
Izabelin - Górki 728/7/26/41
20:58
Mogielnica
21:02
Mogielnica, Otaląż
21:04
Mogielnica, Wężowiec
21:07
Brzostowiec
21:08
Wólka Gostomska
21:10
Bełek, Gostomia
20:25
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Laskowa 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
21 wrz
w drodze 00 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:15
21 wrz

Grójec

Przystanek "Poczta", aleja Niepodległości; dom 7

13
20:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:40
Warszawa, Al. Krakowska 06
21:15
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
21:40
Białobrzegi, Przystanek Dworcowy ul. Poświętna
22:20
Radom, ul. Prażmowskiego
23:05
Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09
23:45
Kielce, Dworzec Autobusowy
01:15
Busko-Zdrój, Dworzec Autobusowy
02:00
Szczucin, Rynek
02:20
Dąbrowa Tarnowska, ul. Berka Joselelewicza
02:50
Tarnów, Dworzec Autobusowy
04:05
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
04:15
Stary Sącz, Rynek
04:30
Rytro, Dworzec Kolejowy
04:40
Piwniczna-Zdrój, Rynek
05:00
Wierchomla Wielka, Skrzyżowanie
05:10
Żegiestów-Zdrój
05:12
Żegiestów-Zdrój, Wiktor
05:25
Muszyna, Rynek
05:31
Krynica-Zdrój, Szpital
21:15
21 wrz
Grójec
Przystanek "Poczta", aleja Niepodległości; dom 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
21 wrz
w drodze 00 godz. 54 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:24
21 wrz

Grójec

Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy

16
21:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:46
Warszawa, Al. Krakowskie 05/06
22:24
Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
22:51
Białobrzegi Radomskie, ul. Krakowska
23:15
Radom, ul. Kusocińskiego
23:19
Radom, Dworzec Autobusowy
23:34
Skaryszew
23:52
Iłża, Dworzec Autobusowy
00:22
Kunów, Rondo
00:34
Ostrowiec Świętokrzyski, Dworzec Autobusowy
00:53
Opatów, Dworzec Autobusowy
01:24
Sandomierz, Dworzec Autobusowy
01:30
Sandomierz, Dworzec Kolejowy
01:37
Gorzyce
01:55
Stalowa Wola, ul. Rozwadów
01:57
Stalowa Wola, ul. Górka
22:24
21 wrz
Grójec
Grójec, Grójec, ul. Niepodlegości Urząd Pocztowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Z miasta Grójec