Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Łuck – Lwów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Łuck

Najlepsza oferta

Codziennie
18:30
Czas przejazdu05 h. 55 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

00:25
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

17,99 

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Łuck w 2019 rok roku

Codziennie
17:30
Czas przejazdu03 h. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

20:50

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

20,67 
Codziennie
11:15
Czas przejazdu03 h. 45 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

15:00

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck-2, ul. Lwiwska 148

24,50 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu03 h. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

20:50

Łuck

ЛУЦЬК,

25,68 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu03 h. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

17:05

Łuck

ЛУЦЬК,

26,43 
Codziennie
10:35
Czas przejazdu03 h. 35 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

14:10

Łuck

ЛУЦЬК,

26,48 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu03 h. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

17:30

Łuck

ЛУЦЬК,

26,48 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu03 h. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

20:00

Łuck

ЛУЦЬК,

26,48 
pon, wto, śro, czw, sob, nie
13:30
Czas przejazdu04 h. 15 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

17:45

Łuck

ЛУЦЬК,

26,75 
Codziennie
06:30
Czas przejazdu03 h. 35 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

10:05

Łuck

28,05 
Codziennie
07:10
Czas przejazdu02 h. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

10:05

Łuck

ЛУЦЬК,

28,05 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu04 h. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:40

Łuck

28,05 
Codziennie
09:05
Czas przejazdu03 h. 35 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

12:40

Łuck

ЛУЦЬК,

28,05 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu03 h. 55 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:55

Łuck

28,05 
Codziennie
10:40
Czas przejazdu03 h. 15 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

13:55

Łuck

ЛУЦЬК,

28,05 
Codziennie
15:05
Czas przejazdu03 h. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

18:10

Łuck

ЛУЦЬК,

28,52 
Codziennie
20:10
Czas przejazdu03 h. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

23:20

Łuck

ЛУЦЬК,

28,52 
Codziennie
12:55
Czas przejazdu03 h. 25 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

16:20

Łuck

ЛУЦЬК,

28,58 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu03 h. 25 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

19:55

Łuck

ЛУЦЬК,

28,58 
Codziennie
12:25
Czas przejazdu03 h. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

15:55

Łuck

ЛУЦЬК,

29,15 
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Łuck
Do miasta Lwów
Z miasta Łuck
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu