Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Kosów w 2019 rok roku

Codziennie
16:00
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:30
+1 dzień

Kosów

Автостанція 1, вул. Небесної Сотні, 13

91,23 
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
––:––
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
00:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
05:05
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
06:30
+1 dzień
Kosów
Dworzec autobusowy, ul. Nebesnoi Sotni 13
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • MAN (free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
23:00
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:10
+1 dzień

Kosów

Автостанція 1, вул. Небесної Сотні, 13

100,00 
22:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
07:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:45
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
09:15
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
09:35
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
09:55
Broszniów
Dworzec autobusowy Broshniv, ul. 22 Sichnia 138
10:15
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
10:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
11:45
Nadwórna
Dworzec autobusowy Nadvirna, ul. Vokzalna 2
12:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
13:10
+1 dzień
Kosów
Dworzec autobusowy, ul. Nebesnoi Sotni 13
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
23.03, 25.03, 27.03, 29.03, 31.03...
23:00
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:10
+1 dzień

Kosów

Автостанція 1, вул. Небесної Сотні, 13

107,58 
22:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
07:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:45
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
09:15
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
09:35
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
10:15
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
10:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
12:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
13:10
+1 dzień
Kosów
Dworzec autobusowy, ul. Nebesnoi Sotni 13
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kosów
Do miasta Kraków
Z miasta Kosów
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży