Rozkład jazdy PKS Kosów – Wrocław

18:00
18 sie
09:00
19 sie
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
110,75
18:00
18 sie
Kosiv
,
18:55
Kołomyja
20:10
Iwano-Frankiwsk
21:25
Rohatyn
22:25
Lwów
22:50
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
Kraków
06:00
Katowice
09:00
19 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kosów
Do miasta Wrocław
Do miasta Kosów
Z miasta Wrocław