Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kosów — Wrocław w 2018 rok roku

18:00
Автостанція 1; вул. Небесної Сотні, 13
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
18:00
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Kosów

Автостанція 1; вул. Небесної Сотні, 13

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

123
18:00
Kosów
Автостанція 1; вул. Небесної Сотні, 13
18:55
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
20:10
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
21:25
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
22:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); Dvirtseva ploshcha 1"
22:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); Dvirtseva ploshcha 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:00
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kosów
Do miasta Wrocław
Do miasta Kosów
Z miasta Wrocław