Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kosów — Wrocław w 2019 rok roku

Codziennie
18:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kosów

Автостанція 1, вул. Небесної Сотні, 13

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

124,00 
17:30
Kosów
Dworzec autobusowy, ul. Nebesnoi Sotni 13
18:55
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
20:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
21:25
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
22:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
22:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
W poniedziałki
18:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kosów

КОСІВ, вул.Небесної сотні, 13

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

149,30 
18:00
Kosów
КОСІВ, вул.Небесної сотні, 13
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ОПИРУК (ФОП)
  • НЕОПЛАН-49
Popularne kierunki
Z miasta Kosów
Do miasta Wrocław
Do miasta Kosów
Z miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!