Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Kosów — Kraków w 2019 rok roku

Codziennie
18:00
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kosów

Автостанція 1, вул. Небесної Сотні, 13

04:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

91,23 
17:30
Kosów
Dworzec autobusowy, ul. Nebesnoi Sotni 13
18:55
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
20:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
21:25
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
22:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
22:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • MAN (free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
13:15
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kosów

Автостанція 1, вул. Небесної Сотні, 13

03:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

107,58 
13:15
Kosów
Dworzec autobusowy, ul. Nebesnoi Sotni 13
14:25
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
15:20
Nadwórna
Dworzec autobusowy Nadvirna, ul. Vokzalna 2
16:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
17:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
17:35
Broszniów
Dworzec autobusowy Broshniv, ul. 22 Sichnia 138
18:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
18:25
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
18:55
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
20:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:35
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
23.03, 25.03, 27.03, 29.03, 31.03...
13:45
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kosów

Автостанція 1, вул. Небесної Сотні, 13

03:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

107,58 
13:45
Kosów
Dworzec autobusowy, ul. Nebesnoi Sotni 13
14:25
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
16:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
17:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
18:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
18:25
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
18:55
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
20:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Kosów
Do miasta Kraków
Do miasta Kosów
Z miasta Kraków
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży