Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Kutno w 2019 rok roku

23:10
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's); pl. Wokzalna 2
Czas przejazdu 18 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 25.01, 01.02, 08.02, 15.02...
22:40
Metro Kharkiwska (McDonald's); al. Mykoly Bazhana 3B
Czas przejazdu 19 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 25.01, 01.02, 08.02, 15.02...
23:55
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 22 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:05+1 dzień
Przystanek; ul. Oporowska 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 17 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Mc Donald's; ul. 3 Maja
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
06:30
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Czas przejazdu 18 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Mc Donald's; ul. 3 Maja
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
00:01
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 22 h. 04 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:05
Przystanek; ul. Oporowska 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:20
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Czas przejazdu 19 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:25+1 dzień
Przystanek; ul. 3 maja 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:20
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 18 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:25+1 dzień
Przystanek; ul. 3 maja 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:20
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 18 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:25+1 dzień
Przystanek; ul. 3 maja 14
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 24.01, 26.01, 01.02, 07.02...
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 17 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Mc Donald's; ul. 3 Maja
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 24.01, 29.01...
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+1 dzień
Mc Donald's; ul. 3 Maja
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18.01, 25.01, 01.02, 08.02, 15.02...
23:10
Czas przejazdu 18 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's); pl. Wokzalna 2

18:00
+1 dzień

Kutno

Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury

111
23:10
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's); pl. Wokzalna 2
00:50
Żytomierz
"Przystanek; pl. Peremohy 3"
03:50
Równe
"Dworzec autobusowy Czajka; ul. Haharina 16B"
05:20
Łuck
"Centrum handlowe Epicenter; ul. Okruzhna 37"
06:20
Kowel
"Przystanek autobusowy "Kovelsilmash"; ulica Varshavskaya; dom 1"
08:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
12:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
15:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
18:00
+1 dzień
Kutno
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fomenko K.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 25.01, 01.02, 08.02, 15.02...
22:40
Czas przejazdu 19 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's); al. Mykoly Bazhana 3B

18:00
+1 dzień

Kutno

Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury

111
22:40
Kijów
Metro Kharkiwska (McDonald's); al. Mykoly Bazhana 3B
00:50
Żytomierz
"Przystanek; pl. Peremohy 3"
03:50
Równe
"Dworzec autobusowy Czajka; ul. Haharina 16B"
05:20
Łuck
"Centrum handlowe Epicenter; ul. Okruzhna 37"
06:20
Kowel
"Przystanek autobusowy "Kovelsilmash"; ulica Varshavskaya; dom 1"
08:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
12:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
15:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
18:00
+1 dzień
Kutno
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fomenko K.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
23:55
Czas przejazdu 22 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

21:05
+1 dzień

Kutno

Przystanek; ul. Oporowska 10

120
23:55
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
21:05
+1 dzień
Kutno
Przystanek; ul. Oporowska 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
08:00
Czas przejazdu 17 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:25
+1 dzień

Kutno

Mc Donald's; ul. 3 Maja

123
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
18:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:25
+1 dzień
Kutno
Mc Donald's; ul. 3 Maja
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
06:30
Czas przejazdu 18 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

01:25
+1 dzień

Kutno

Mc Donald's; ul. 3 Maja

123
06:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
18:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:25
+1 dzień
Kutno
Mc Donald's; ul. 3 Maja
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
00:01
Czas przejazdu 22 h. 04 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

21:05

Kutno

Przystanek; ul. Oporowska 10

123
00:01
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
21:05
Kutno
Przystanek; ul. Oporowska 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:20
Czas przejazdu 19 h. 05 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

06:25
+1 dzień

Kutno

Przystanek; ul. 3 maja 14

125
11:20
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
11:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:05
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
15:30
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
18:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Kutno; Polska, Łódzkie"
00:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
02:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
05:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
06:25
+1 dzień
Kutno
Przystanek; ul. 3 maja 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:20
Czas przejazdu 18 h. 05 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:25
+1 dzień

Kutno

Przystanek; ul. 3 maja 14

125
12:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
11:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:05
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
15:30
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
18:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Kutno; Polska, Łódzkie"
00:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
02:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
05:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
06:25
+1 dzień
Kutno
Przystanek; ul. 3 maja 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 24.01, 26.01, 01.02, 07.02...
12:20
Czas przejazdu 18 h. 05 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:25
+1 dzień

Kutno

Przystanek; ul. 3 maja 14

139
12:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
11:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:05
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
15:30
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
18:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
00:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
02:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
05:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
06:25
+1 dzień
Kutno
Przystanek; ul. 3 maja 14
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lidertrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.01, 24.01, 29.01...
08:00
Czas przejazdu 17 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:25
+1 dzień

Kutno

Mc Donald's; ul. 3 Maja

150
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:25
+1 dzień
Kutno
Mc Donald's; ul. 3 Maja
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
08:00
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

01:30
+1 dzień

Kutno

Mc Donald's; ul. 3 Maja

150
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:30
+1 dzień
Kutno
Mc Donald's; ul. 3 Maja
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kutno
Do miasta Kijów
Z miasta Kutno
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!