Rozkład jazdy PKS Kutno – Kijów

04:10
22 lip
23:25
22 lip
Mc Donalds, ul. 3 Maja
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,00
04:10
22 lip
Kutno
Mc Donalds, ul. 3 Maja
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
11:05
Lublin
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
22 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
22 lip
12:15
23 lip
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
Centralny dworzec kolejowy (w pobliżu McDonalda), Obszar stacji; dom 2
Kupić za
120,81
19:30
22 lip
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
22:00
Warszawa
00:30
Lublin
01:20
05:25
Kowel
06:45
Łuck
08:00
Równe
10:15
Żytomierz
12:15
23 lip
Kijów
Centralny dworzec kolejowy (w pobliżu McDonalda), Obszar stacji; dom 2
  • Autobus
  • King Long
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
19:30
22 lip
12:45
23 lip
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
Przystanek "metro Kharkivska", prospekt Mikołaja Bazhana; dom 3B
Kupić za
120,81
19:30
22 lip
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
22:00
Warszawa
00:30
Lublin
01:20
05:25
Kowel
06:45
Łuck
08:00
Równe
10:15
Żytomierz
12:15
Kijów
12:45
23 lip
Przystanek "metro Kharkivska", prospekt Mikołaja Bazhana; dom 3B
  • Autobus
  • King Long
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
Popularne kierunki
Z miasta Kutno
Do miasta Kijów
Do miasta Kutno
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek: