Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Kutno — Kijów w 2019 rok roku

W poniedziałki
13:45
21 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Kutno

Przystanek, ul. Oporowska 10

12:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

122,40 
13:45
Kutno
Przystanek, ul. Oporowska 10
12:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
17:10
19 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kutno

Przystanek, ul. 3 maja 14

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

129,10 
17:05
Kutno
Przystanek, ul. 3 maja 14
18:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Kijów, Ukraina
05:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Van Hool EOS
23.03, 27.03, 31.03, 02.04, 20.04...
17:10
19 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kutno

Przystanek, ul. 3 maja 14

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

129,10 
17:05
Kutno
Przystanek, ul. 3 maja 14
18:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:05
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
13:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lidertrans
  • EOS E-200 COACH
24.03, 31.03, 07.04, 14.04, 21.04...
19:30
16 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Kutno

Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury

12:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2

129,10 
19:20
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:25
Kowel
Przystanek autobusowy "Kovelsilmash", ulica Varshavskaya; dom 1
06:45
Łuck
Centrum handlowe Epicenter, ul. Okruzhna 37
08:00
Równe
Supermarket Silpo, ul. Kijowska 69
10:15
Żytomierz
Przystanek, pl. Peremohy 3
12:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fomenko K.A.
  • King Long

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

24.03, 31.03, 07.04, 14.04, 21.04...
19:30
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kutno

Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury

12:45
+1 dzień

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

129,10 
19:20
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:25
Kowel
Przystanek autobusowy "Kovelsilmash", ulica Varshavskaya; dom 1
06:45
Łuck
Centrum handlowe Epicenter, ul. Okruzhna 37
08:00
Równe
Supermarket Silpo, ul. Kijowska 69
10:15
Żytomierz
Przystanek, pl. Peremohy 3
12:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fomenko K.A.
  • King Long

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:05
19 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kutno

Przystanek, ul. Oporowska 10

12:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

133,40 
15:05
Kutno
Przystanek, ul. Oporowska 10
12:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Kutno
Do miasta Kijów
Do miasta Kutno
Z miasta Kijów
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży