Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kutno — Lwów w 2018 rok roku

04:10
Mc Donald's; ul. 3 Maja
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 18.12, 27.12, 28.12, 01.01...
04:10
Mc Donald's; ul. 3 Maja
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:10
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 18.12, 23.12, 27.12, 28.12...
04:10
Mc Donald's; ul. 3 Maja
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 24.12, 25.12...
14:30
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
Czas przejazdu 14 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12, 27.12, 10.01...
12:30
Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12, 27.12, 10.01...
17.12, 18.12, 27.12, 28.12, 01.01...
04:10
Czas przejazdu 13 h. 50 min

Kutno

Mc Donald's; ul. 3 Maja

18:00

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

116
04:10
Kutno
Mc Donald's; ul. 3 Maja
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 18.12, 23.12, 27.12, 28.12...
04:10
Czas przejazdu 16 h. 00 min

Kutno

Mc Donald's; ul. 3 Maja

20:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

116
04:10
Kutno
Mc Donald's; ul. 3 Maja
05:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
20:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
20:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 24.12, 25.12...
04:10
Czas przejazdu 13 h. 50 min

Kutno

Mc Donald's; ul. 3 Maja

18:00

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

120
04:10
Kutno
Mc Donald's; ul. 3 Maja
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.12, 27.12, 10.01...
14:30
Czas przejazdu 14 h. 30 min
+1 dzień

Kutno

Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

130
14:30
Kutno
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
15:35
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
17:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
19:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
05:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:30
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Kutno

Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

130
12:30
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166
02:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.12, 27.12, 10.01...
14:30
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Kutno

Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury

05:30
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109

130
14:30
Kutno
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
15:35
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
17:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
19:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
05:30
+1 dzień
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kutno
Do miasta Lwów
Do miasta Kutno
Z miasta Lwów
Podróż powrotna: