Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Kutno w 2018 rok roku

15:00
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 11 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Mc Donald's; ul. 3 Maja
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 16.12, 20.12, 21.12, 25.12...
14:00
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 11 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Mc Donald's; ul. 3 Maja
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 16.12, 20.12, 21.12, 25.12...
14:00
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 11 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Mc Donald's; ul. 3 Maja
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 18.12, 22.12, 23.12, 27.12...
14:05
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 24.12, 08.01...
13:40
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 12 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 24.12, 08.01...
18:20
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 11 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:05+1 dzień
КУТНО;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
15:00
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

01:50
+1 dzień

Kutno

Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166

101
15:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
01:50
+1 dzień
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 16.12, 20.12, 21.12, 25.12...
14:00
Czas przejazdu 11 h. 25 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

01:25
+1 dzień

Kutno

Mc Donald's; ul. 3 Maja

116
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
01:25
+1 dzień
Kutno
Mc Donald's; ul. 3 Maja
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 16.12, 20.12, 21.12, 25.12...
14:00
Czas przejazdu 11 h. 25 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

01:25
+1 dzień

Kutno

Mc Donald's; ul. 3 Maja

116
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
01:25
+1 dzień
Kutno
Mc Donald's; ul. 3 Maja
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 18.12, 22.12, 23.12, 27.12...
14:00
Czas przejazdu 11 h. 25 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

01:25
+1 dzień

Kutno

Mc Donald's; ul. 3 Maja

120
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
01:25
+1 dzień
Kutno
Mc Donald's; ul. 3 Maja
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 24.12, 08.01...
14:05
Czas przejazdu 12 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

02:35
+1 dzień

Kutno

Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury

130
14:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
13:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
15:10
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:00
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
21:40
Bytom
"Dworzec autobusowy; plac Wolskiego"
23:00
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
00:25
Piotrków Trybunalski
"Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1"
01:20
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
02:35
+1 dzień
Kutno
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 24.12, 08.01...
13:40
Czas przejazdu 12 h. 55 min
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109

02:35
+1 dzień

Kutno

Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury

130
13:40
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
13:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
15:10
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:00
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
21:40
Bytom
"Dworzec autobusowy; plac Wolskiego"
23:00
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
00:25
Piotrków Trybunalski
"Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1"
01:20
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
02:35
+1 dzień
Kutno
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:20
Czas przejazdu 11 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

05:05
+1 dzień

Kutno

КУТНО;

156
18:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
05:05
+1 dzień
Kutno
КУТНО;
  • Autobus
  • МАН_49
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП СТЕЦИК Т.В.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Kutno
Do miasta Lwów
Z miasta Kutno
Podróż powrotna: