Bilety autobusoweHumań - Kijów

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Humań — Kijów

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
12:40
Czas przejazdu03 h. 50 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
30,00 
Przewoźnik: LUX-SMS PE
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Humań — Kijów w 2022 roku

Codziennie
12:40
Czas przejazdu03 h. 50 min
Humań
16:30
Kijów
31,62 
Przewoźnik: LUX-SMS PE
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
01:10
Czas przejazdu03 h. 10 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
04:20
Kijów
Przystanek, pl. Demejewskaja 8-21
39,64 
Przewoźnik: Gunsel TOV
Ocena:
3.7
Codziennie
04:20
Czas przejazdu03 h. 15 min
Humań
Stacja paliw Motto (w kierunku Odessy) / restauracja Tri Peskarya (w kierunku Kijowa), trasa M-05
07:35
Kijów
Przystanek, pl. Demejewskaja 8-21
39,64 
Przewoźnik: Gunsel TOV
Ocena:
Codziennie
17:05
Czas przejazdu02 h. 55 min
Humań
Stacja paliw Motto (w kierunku Odessy) / restauracja Tri Peskarya (w kierunku Kijowa), trasa M-05
20:00
Kijów
Przystanek, pl. Demejewskaja 8-21
39,64 
Przewoźnik: Gunsel TOV
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu02 h. 45 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:15
Kijów
Przystanek, pl. Demejewskaja 8-21
39,64 
Przewoźnik: Gunsel TOV
Ocena:
4.7
Codziennie
09:30
Czas przejazdu02 h. 50 min
Humań
Stacja paliw Motto (w kierunku Odessy) / restauracja Tri Peskarya (w kierunku Kijowa), trasa M-05
12:20
Kijów
Przystanek, pl. Demejewskaja 8-21
43,01 
Przewoźnik: Gunsel TOV
Ocena:
Codziennie
20:50
Czas przejazdu02 h. 40 min
Humań
Stacja paliw Motto (w kierunku Odessy) / restauracja Tri Peskarya (w kierunku Kijowa), trasa M-05
23:30
Kijów
Przystanek, pl. Demejewskaja 8-21
43,01 
Przewoźnik: Gunsel TOV
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Humań
Do miasta Kijów
Do miasta Humań
Z miasta Kijów
Informacje o trasie autobusu Humań — Kijów
8
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 9 min.
Szacowany czas podróży
01:10 — 04:20
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:50 — 23:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23 — 147 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami