Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Humań — Wrocław

Najlepsza oferta

Poza czw i nie
03:30
Czas przejazdu21 h. 25 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
23:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
130,00 
Przewoźnik: WINEW
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Humań — Wrocław w 2019 roku

Codziennie
06:30
Czas przejazdu20 h. 40 min
Humań
Stacja paliw AVIAS, ul. Derewjanka 19
02:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
133,90 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Poza pią
12:30
Czas przejazdu20 h. 40 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
140,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
12:30
Czas przejazdu19 h. 40 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
140,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
pon, śro, pią
07:50
Czas przejazdu23 h. 10 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
06:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
142,80 
Przewoźnik: WEZUN
Ocena:
Codziennie
01:00
Czas przejazdu22 h. 10 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
22:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
144,20 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu23 h. 10 min
Humań
Stacja paliw AVIAS, ul. Derewjanka 19
05:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
144,20 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
wto, pią, nie
14:55
Czas przejazdu29 h. 05 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
145,93 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
01:30
Czas przejazdu25 h. 15 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:45
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
150,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
W poniedziałki
05:25
Czas przejazdu22 h. 50 min
Humań
Stacja paliw Socar, ul. Kyivska 25A
03:15
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
155,00 
Przewoźnik: IKSORA
Ocena:
pon, śro, czw, pią
02:30
Czas przejazdu23 h. 40 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
155,53 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
Poza pon i czw
03:30
Czas przejazdu21 h. 25 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
23:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
162,15 
Przewoźnik: VINEV Tzov
Autobus: Setra 49C
Ocena:
pon, śro, sob
14:55
Czas przejazdu30 h. 05 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
166,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
wto, czw, sob
07:50
Czas przejazdu22 h. 05 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
05:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
175,12 
Przewoźnik: Mitchenko S.M.
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
Codziennie
12:30
Czas przejazdu19 h. 55 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
08:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
178,36 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
19:25
Czas przejazdu20 h. 45 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
178,36 
Przewoźnik: Orion-Avto
Autobus: Neoplan.
Ocena:
20.10, 25.10, 30.10, 04.11, 09.11...
01:00
Czas przejazdu21 h. 05 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
179,99 
Przewoźnik: MV-Transbus
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
19.10, 24.10, 29.10, 03.11, 08.11...
01:00
Czas przejazdu21 h. 05 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
186,47 
Przewoźnik: Tchaikovsky B.Y.
Autobus: ЕОС
Ocena:
wto, pią, nie
14:55
Czas przejazdu29 h. 05 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
186,47 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu24 h. 50 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
10:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
191,41 
Przewoźnik: ARMAN
Autobus: VAN HOOL EOS
Ocena:
21.10, 23.10, 26.10, 28.10, 31.10...
01:00
Czas przejazdu21 h. 05 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
192,06 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
06:50
Czas przejazdu19 h. 00 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
192,06 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu20 h. 30 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
03:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
192,06 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
wto, czw, sob
07:50
Czas przejazdu22 h. 10 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
06:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
194,58 
Przewoźnik: Avtoexpres-Dnipro
Autobus: Neoplan
Ocena:
22.10, 27.10...
01:00
Czas przejazdu21 h. 05 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
195,79 
Przewoźnik: Belous V.B.
Autobus: Сетра
Ocena:
Poza pon i nie
01:30
Czas przejazdu25 h. 00 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
202,68 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
W niedziele
01:30
Czas przejazdu24 h. 00 min
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
208,76 
Przewoźnik: Lux - reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Humań
Do miasta Wrocław
Do miasta Humań
Z miasta Wrocław
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu