Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Humań

Najlepsza oferta

W poniedziałki
18:50
Czas przejazdu16 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:15
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

112,20 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Humań w 2019 rok roku

W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu18 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

117,00 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu23 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:40
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

120,00 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu24 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

120,00 
23.05, 25.05, 27.05, 29.05...
07:00
Czas przejazdu20 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

03:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

122,93 
31.05...
07:00
Czas przejazdu20 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

03:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

122,93 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu16 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:55
+1 dzień

Humań

Przystanek (obok stacji benzynowej AVIAS), ul. Derewjanka 19

123,60 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu17 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:55
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

123,60 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

125,23 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu21 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej

06:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

129,84 
Codziennie
17:55
Czas przejazdu19 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:55
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

129,84 
W poniedziałki
17:40
Czas przejazdu22 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:40
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

130,00 
W soboty
17:40
Czas przejazdu23 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:40
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

136,86 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

141,37 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu20 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:00
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

145,00 
wto, czw, nie
17:30
Czas przejazdu21 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

14:55
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

145,98 
wto, czw, nie
17:30
Czas przejazdu21 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

14:55
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

145,98 
Codziennie
03:10
Czas przejazdu17 h. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

21:35

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

152,48 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

04:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

160,50 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu19 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:35
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

160,50 
pon, czw
21:45
Czas przejazdu19 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

17:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

160,50 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Humań
Do miasta Warszawa
Z miasta Humań
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu