Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Humań

Najlepsza oferta

pon, pią
23:25
Czas przejazdu17 h. 40 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:05
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

99,11 

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Humań w 2019 rok roku

Poza śro i sob
00:15
Czas przejazdu17 h. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:00

Humań

Dw. Aut., ul. Kijowska 1, Humań

110,00 
śro, czw, sob, nie
00:15
Czas przejazdu18 h. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:50

Humań

Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A

110,00 
Codziennie
18:15
Czas przejazdu17 h. 55 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:10
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

110,00 
Codziennie
18:15
Czas przejazdu15 h. 55 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:10
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

110,00 
W poniedziałki
20:15
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Parking Wawel, naprzeciwko hotelu Sheraton, ul. Powiśle 7

13:15
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

110,00 
W poniedziałki
19:55
Czas przejazdu14 h. 15 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:10
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

112,20 
wto, sob
19:35
Czas przejazdu15 h. 35 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:10
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

113,30 
24.05, 30.05, 31.05, 06.06, 07.06...
23:20
Czas przejazdu18 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

120,00 
26.05, 31.05, 05.06, 10.06, 15.06...
15:00
Czas przejazdu16 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

120,03 
24.05, 30.05, 31.05, 06.06, 07.06...
23:20
Czas przejazdu16 h. 40 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:00
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

120,06 
25.05, 28.05, 30.05, 04.06, 09.06...
15:00
Czas przejazdu16 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

123,94 
25.05, 28.05, 30.05...
15:00
Czas przejazdu16 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

125,00 
Codziennie
20:20
Czas przejazdu20 h. 15 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:35
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

125,00 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

128,75 
Poza wto i sob
19:35
Czas przejazdu15 h. 35 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:10
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

128,75 
Codziennie
19:35
Czas przejazdu14 h. 35 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:10
+1 dzień

Humań

Przystanek (obok stacji benzynowej AVIAS), ul. Derewjanka 19

128,75 
Codziennie
20:20
Czas przejazdu19 h. 15 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:35
+1 dzień

Humań

Przystanek (obok stacji benzynowej AVIAS), ul. Derewjanka 19

128,75 
Poza wto
17:10
Czas przejazdu19 h. 20 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

130,00 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu18 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:40
+1 dzień

Humań

DW.PKS, ul. Kijiwska, 1, Humań

130,00 
We wtorki
17:10
Czas przejazdu19 h. 20 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

133,90 
Codziennie
04:30
Czas przejazdu17 h. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:20

Humań

DW.PKS, ul. Kijwska 1, Humań

140,00 
wto, czw, sob
15:00
Czas przejazdu17 h. 15 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:15
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

140,00 
Codziennie
04:30
Czas przejazdu18 h. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:10

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

140,08 
W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu18 h. 40 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:40
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

141,83 
W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:20
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

142,80 
W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu16 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

143,33 
Codziennie
23:20
Czas przejazdu17 h. 10 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

145,00 
Codziennie
20:20
Czas przejazdu20 h. 15 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:35
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

149,05 
pon, wto, pią, sob
05:00
Czas przejazdu15 h. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21:50

Humań

Dw. PKS, ul. Prywokzalna 15, Humań

150,00 
16.07, 18.07, 21.07, 23.07, 26.07...
15:00
Czas przejazdu16 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

150,09 
28.05, 02.06, 07.06, 12.06, 17.06...
15:00
Czas przejazdu16 h. 50 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

151,95 
wto, śro, sob, nie
05:00
Czas przejazdu18 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:10

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

154,50 
wto, pią, sob
17:30
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15

10:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

196,49 
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Humań
Do miasta Kraków
Z miasta Humań
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu