Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Humań w 2019 rok roku

25.03, 27.03, 01.04, 06.04, 11.04...
15:00
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

81,38 
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:55
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
07:50
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
23:25
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:05
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

97,79 
23:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:05
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
śro, czw, sob, nie
00:15
18 godz. 35 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:50

Humań

Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A

110,00 
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
18:50
Humań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
00:15
17 godz. 45 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:00

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

110,00 
00:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WINEW
pon, sob
18:15
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:10
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

110,00 
18:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:10
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS
Codziennie
18:15
15 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:10
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

110,00 
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:10
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, sob
19:35
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:10
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

110,00 
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Humań, Ukraina, Czerkaski
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
20:15
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:15
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

110,00 
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:15
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IKSORA
W poniedziałki
23:00
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

19:00
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

110,00 
23:00
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
19:00
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WINEW
W poniedziałki
19:55
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:10
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

112,20 
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:10
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
23.03, 24.03, 26.03, 28.03, 29.03...
15:00
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

113,32 
14:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
07:50
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
pon, wto, czw
23:20
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

120,00 
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:30
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
23.03, 24.03, 26.03, 28.03, 29.03...
15:00
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

125,00 
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
07:50
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
pon, śro, czw, pią, nie
19:35
14 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:10
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

125,00 
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Humań, Ukraina, Czerkaski
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
20:20
20 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:35
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

125,00 
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:55
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:35
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
11:25
Lityn
Dworzec autobusowy Łityn, ul. Bogdana Khmelnytskoho 7
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:30
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
14:25
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
16:35
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
pon, wto, sob, nie
15:00
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

128,75 
15:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:50
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
19:35
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:20
+1 dzień

Humań

ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Humań

128,75 
19:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:20
+1 dzień
Humań
ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Humań
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
20:20
19 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:35
+1 dzień

Humań

ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Humań

128,75 
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:35
+1 dzień
Humań
ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Humań
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
W soboty
17:30
17 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

129,10 
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
23:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:50
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
pon, śro, czw, pią, sob, nie
17:10
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

130,00 
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
12:30
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:10
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:40
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

130,00 
17:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:40
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
We wtorki
17:10
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

133,90 
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
12:30
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
20:20
18 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:35
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

136,27 
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:35
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
W poniedziałki
18:00
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:50
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

139,25 
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:50
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ARMAN
  • VAN HOOL EOS
W poniedziałki
17:00
18 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:40
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

139,40 
17:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:40
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ARMAN
  • VAN HOOL EOS 233
wto, czw, sob
15:00
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:15
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

140,00 
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:55
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:15
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
04:30
18 godz. 40 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:10

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

140,08 
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
17:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:10
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
23:20
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

145,00 
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
14:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:30
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
Codziennie
23:20
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:00
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

145,08 
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Krakowiec
Humań, Ukraina, Czerkaski
07:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
09:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:00
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
W poniedziałki
14:50
23 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:55
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

147,90 
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
wto, sob, nie
05:00
18 godz. 10 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

23:10

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

154,50 
04:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:10
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
pon, wto, pią
17:30
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:40
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

160,00 
17:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:40
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
wto, pią
17:30
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:30
+1 dzień

Humań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

199,38 
17:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:30
+1 dzień
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Humań
Do miasta Kraków
Z miasta Humań
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży