Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Lublin w 2018 rok roku

23:00
Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A
Czas przejazdu 19 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A
Czas przejazdu 18 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
21:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 23 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:20+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 25 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią
17:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 21 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 26.12...
17:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 22 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 22.12, 23.12, 27.12...
11:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
07:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 24 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
07:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 24 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
07:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 24 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
07:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 24 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
07:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 25 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
21:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 22 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
11:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
21:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 22 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 28 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
23:00
Czas przejazdu 19 h. 40 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A

18:40
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

109
23:00
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A
23:50
Mikołajów
"Przystanek; ul. Sadova"
01:20
Wozneseńsk
"Stacja benzynowa WOG (obok ATB-Market); ul. Budivelnykiv 7"
02:00
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
06:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:15
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
10:35
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
12:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
14:50
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
15:55
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
17:30
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
18:40
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kmіto Ja.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
15:00
Czas przejazdu 18 h. 50 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A

09:50
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

109
15:00
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A
15:55
Mikołajów
"Przystanek; ul. Sadova"
17:20
Wozneseńsk
"Stacja benzynowa WOG (obok ATB-Market); ul. Budivelnykiv 7"
18:00
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
21:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
22:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
00:15
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
01:35
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
03:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:50
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
06:55
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
08:40
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
09:50
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Mercedes Benz
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kmіto Ja.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, pią
21:30
Czas przejazdu 23 h. 50 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

20:20
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

130
21:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
20:20
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią
00:15
Czas przejazdu 25 h. 45 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

01:00
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

134
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
01:00
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 26.12...
17:15
Czas przejazdu 21 h. 35 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

14:50
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

137
17:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
18:25
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
21:15
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
01:00
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
04:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
06:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
07:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
10:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
11:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
14:50
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 22.12, 23.12, 27.12...
17:15
Czas przejazdu 22 h. 35 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

14:50
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

137
17:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
18:25
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
21:15
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
01:00
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
04:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
06:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
07:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
10:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
11:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
14:50
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilskij M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
11:00
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

07:30
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

138
11:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
12:05
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
13:45
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
14:20
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
15:25
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
17:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
20:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
22:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
00:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
03:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:30
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
07:00
Czas przejazdu 24 h. 45 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

07:45
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

145
07:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
08:10
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
10:50
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
14:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
07:00
Czas przejazdu 24 h. 45 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

07:45
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

145
07:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
08:10
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
10:50
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
14:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
07:00
Czas przejazdu 24 h. 25 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

07:25
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

145
07:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
08:10
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
10:50
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
14:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:00
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:25
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
07:00
Czas przejazdu 24 h. 45 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

07:45
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

145
07:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
08:10
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
10:50
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
14:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
07:00
Czas przejazdu 25 h. 55 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

07:55
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

148
07:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
07:55
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
21:00
Czas przejazdu 22 h. 00 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

19:00
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

148
21:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
22:15
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
00:30
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
03:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
06:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:00
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VOLVO 9700 H
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vlasava

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
11:00
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

07:30
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

153
11:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
12:05
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
13:45
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
14:20
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
15:25
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
17:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
20:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
22:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
00:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
03:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:30
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
21:00
Czas przejazdu 22 h. 00 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

19:00
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

173
21:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
22:15
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
00:30
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
03:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
06:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
19:00
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:15
Czas przejazdu 28 h. 45 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

05:00
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

182
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
01:20
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
03:05
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
03:45
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
04:35
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
06:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
09:45
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
11:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:40
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:35
Rzeszów
"Lublin; Polska, Lubelskie"
23:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:05
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
02:25
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
03:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
04:30
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
05:00
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Lublin
Do miasta Chersoń
Z miasta Lublin