Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Charków — Leszno w 2019 rok roku

Codziennie
07:00
28 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

11:05
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

190,76 
07:00
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
09:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:05
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
07:00
28 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

11:05
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

190,76 
07:00
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
09:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:05
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Charków
Do miasta Leszno
Do miasta Charków
Z miasta Leszno
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!