Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Charków — Leszno w 2018 rok roku

07:00
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
Czas przejazdu 28 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:05+1 dzień
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:00
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
Czas przejazdu 28 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:05+1 dzień
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
07:00
Czas przejazdu 28 h. 05 min
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22

11:05
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1

191
07:00
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
09:00
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
14:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
17:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:35
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
11:05
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:00
Czas przejazdu 28 h. 05 min
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22

11:05
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1

235
07:00
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
09:00
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
14:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
17:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:30
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
06:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:35
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
11:05
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bryntsov S.V. N o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Charków
Do miasta Leszno
Do miasta Charków
Z miasta Leszno