Rozkład jazdy PKS Żytomierz – Lublin

01:40
20 sty
11:40
20 sty
Przystanek autobusowy Żytomierz, Plac Zwycięstwa; dom 3
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
77,34
01:40
20 sty
Żytomyr
Przystanek autobusowy Żytomierz, Plac Zwycięstwa; dom 3
04:20
Równe
05:40
Łuck
07:00
Kowel
08:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
11:40
20 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
02:05
20 sty
14:10
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
64,44
02:05
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
05:15
Równe
08:40
Lwów
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
14:10
20 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
02:05
20 sty
14:20
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
Kupić za
90,00
02:05
20 sty
Żytomierz
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
14:20
20 sty
Lublin
Dw. PKS, Aleje Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
20 sty
18:00
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
58,01
10:00
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
18:00
20 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
20 sty
18:00
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
64,44
10:00
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
18:00
20 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
20 sty
18:00
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
Kupić za
100,00
10:00
20 sty
Żytomierz
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
18:00
20 sty
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
20 sty
18:00
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
Kupić za
90,00
10:00
20 sty
Żytomierz
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
18:00
20 sty
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
20 sty
18:10
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
Kupić za
100,00
10:00
20 sty
Żytomierz
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
18:10
20 sty
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:25
20 sty
18:40
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
51,56
09:25
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
10:35
Nowogród Wołyński
12:15
Równe
13:30
Łuck
14:50
Kowel
15:55
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Chełm
18:40
20 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:25
20 sty
18:40
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
51,56
09:25
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
10:35
Nowogród Wołyński
12:15
Równe
13:30
Łuck
14:50
Kowel
15:55
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
15:55
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
17:30
Chełm
18:40
20 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
20 sty
19:00
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
LUBLIN
Kupić za
67,13
10:00
20 sty
Żytomierz
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
19:00
20 sty
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:20
20 sty
19:40
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
51,56
10:20
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
20 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:20
20 sty
19:40
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
Dworzec PKS Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
60,00
10:20
20 sty
Żytomierz
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
19:40
20 sty
Lublin
Dworzec PKS Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:20
20 sty
19:40
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
LUBLIN
Kupić za
60,57
10:20
20 sty
Żytomierz
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
19:40
20 sty
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • СЕТРА-50
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
20 sty
22:25
20 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
LUBLIN
Kupić za
75,92
13:10
20 sty
Żytomierz
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
22:25
20 sty
Lublin
LUBLIN
  • Autobus
  • СЕТРА-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
20 sty
01:25
21 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
83,78
14:20
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
15:20
Nowogród Wołyński
17:00
Równe
18:30
Łuck
20:10
Kowel
21:00
Luboml
21:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Chełm
01:25
21 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
20 sty
01:30
21 sty
Dworzec autobusowy
Dworzec autobusowy al.. Tysiąclecia
Kupić za
115,50
14:20
20 sty
Żytomierz
Dworzec autobusowy
01:30
21 sty
Lublin
Dworzec autobusowy al.. Tysiąclecia
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
20 sty
01:30
21 sty
Dworzec autobusowy
Dworzec autobusowy al.. Tysiąclecia
Kupić za
110,00
14:20
20 sty
Żytomierz
Dworzec autobusowy
01:30
21 sty
Lublin
Dworzec autobusowy al.. Tysiąclecia
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
20 sty
03:40
21 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
Dworzec autobusowy, ulica Nadstawna 1
Kupić za
77,34
17:00
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
21 sty
Lublin
Dworzec autobusowy, ulica Nadstawna 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
20 sty
03:50
21 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
70,89
18:00
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
19:25
Nowogród Wołyński
20:50
Równe
22:00
Łuck
23:10
Kowel
02:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
21 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20 sty
04:25
21 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
56,71
19:00
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
22:15
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
21 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
20 sty
04:30
21 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
77,34
18:55
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Chełm
04:30
21 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
20 sty
04:30
21 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
70,89
19:15
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
21:05
Równe
22:05
Łuck
00:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:30
21 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
20 sty
04:30
21 sty
Kupić za
70,89
18:00
20 sty
Żytomierz
Rovno
Lutsk
Kovel
04:30
21 sty
Lublin
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
20 sty
04:30
21 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia
Kupić za
90,00
18:00
20 sty
Żytomierz
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
04:30
21 sty
Lublin
Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
20 sty
05:00
21 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
64,45
19:50
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
21:50
Równe
22:50
Łuck
01:50
Kowel
02:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
21 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
20 sty
14:00
21 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
69,60
23:30
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
14:00
21 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Setra 57, SCANIA49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
20 sty
19:15
21 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
74,76
23:30
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
19:15
21 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Setra 57, NEOPLAN N516/3 SHDH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Żytomierz – Lublin

16:00
20 sty
03:10
21 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
Kupić za
80,25
16:00
20 sty
Żytomyr
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 93
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
21 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Lublin
Z miasta Lublin

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.