Rozkład jazdy PKS Żytomierz – Lublin

10:00
14 sie
18:00
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
90,00
10:00
14 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
18:00
14 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
14 sie
18:00
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
100,00
10:00
14 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
18:00
14 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
14 sie
18:00
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
69,14
10:00
14 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
18:00
14 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
14 sie
18:00
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
92,70
10:00
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
18:00
14 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
14 sie
18:10
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
103,00
10:00
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
18:10
14 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:20
14 sie
19:40
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
73,55
10:20
14 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
19:40
14 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:20
14 sie
19:40
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
60,00
10:20
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
19:40
14 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:15
14 sie
19:45
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
73,55
07:15
14 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
11:00
Równe
13:00
Łuck
15:00
Włodzimierz Wołyński
19:45
14 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:10
14 sie
22:25
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
73,55
13:10
14 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
16:10
Równe
17:35
Łuck
20:15
22:25
14 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
14 sie
23:10
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,26
13:50
14 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
16:50
Równe
18:20
Łuck
20:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:10
14 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
14 sie
00:45
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
108,73
09:40
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
00:45
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • БАЗ-29, SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
14 sie
00:45
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
110,22
09:40
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
00:45
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • БАЗ-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
14 sie
01:00
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
110,22
09:40
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
01:00
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • БАЗ-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
14 sie
01:25
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
95,62
14:20
14 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
15:20
Nowogród Wołyński
17:00
Równe
18:30
Łuck
20:10
Kowel
21:00
Luboml
21:40
00:10
Chełm
01:25
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
14 sie
01:30
15 sie
Dworzec autobusowy
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
115,50
14:20
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy
01:30
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
14 sie
02:20
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
86,66
09:40
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
02:20
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • БАЗ-29, Setra S 315 НDH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
14 sie
02:30
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
86,66
09:40
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
02:30
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • БАЗ-29, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
14 sie
02:30
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
,
Kupić za
95,92
09:40
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
02:30
15 sie
Lublin
,
  • Autobus
  • БАЗ-29, КЛАС ЛЮКС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
14 sie
03:15
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
70,38
16:00
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
03:15
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
14 sie
03:20
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Kupić za
102,73
09:40
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
03:20
15 sie
Lublin
  • Autobus
  • БАЗ-29, СЕТРА
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
14 sie
03:25
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
97,82
09:40
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
03:25
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • БАЗ-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
14 sie
03:25
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
97,82
09:40
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
03:25
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • БАЗ-29
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
14 sie
03:40
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, ul. Nadstawna 1
Kupić za
88,26
17:00
14 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
19:45
Równe
20:55
Łuck
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
15 sie
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
14 sie
03:40
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, ul. Nadstawna 1
Kupić za
80,91
17:00
14 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
15 sie
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
14 sie
04:20
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
,
Kupić za
102,15
18:00
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
04:20
15 sie
Lublin
,
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
14 sie
04:25
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
57,37
19:00
14 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
22:20
Równe
23:45
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
14 sie
04:30
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,26
18:55
14 sie
Żytomyr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
03:00
Chełm
04:30
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
14 sie
04:30
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
88,26
18:00
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
18:00
ул. Киевская 93
20:30
Центральный автовокзал, ул. Киевская 40
22:00
Центральный автовокзал, ул. Конякина 39
04:30
ul. Tysiaclecia
06:30
Dw.аut. PKS, ul. Prazmowskiego
04:30
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
14 sie
04:30
15 sie
Centralnyj avtovokzal, ul. Kievskaia 93
Dw.aut. PKS, ul. Tysiaclecia
Kupić za
95,00
18:00
14 sie
Żytomierz
Centralnyj avtovokzal, ul. Kievskaia 93
04:30
15 sie
Lublin
Dw.aut. PKS, ul. Tysiaclecia
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
14 sie
04:30
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
102,00
18:00
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
04:30
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
14 sie
04:30
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
91,80
18:00
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
04:30
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
14 sie
07:55
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
86,70
21:10
14 sie
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 93
07:55
15 sie
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Lublin
Z miasta Lublin