Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Karlsruhe – Wrocław

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Karlsruhe

Najlepsza oferta

Codziennie
19:00
Czas przejazdu12 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:20
+1 dzień

Karlsruhe

Hinterm Bahnhof, 76137 Karlsruhe, Karlsruhe

230,00 

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Karlsruhe w 2019 rok roku

W poniedziałki
18:40
Czas przejazdu12 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:20
+1 dzień

Karlsruhe

Hinterm Bahnhof, 76137 Karlsruhe, Karlsruhe

230,00 
Codziennie
21:30
Czas przejazdu12 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:45
+1 dzień

Karlsruhe

KARLSRUHE, Hbf Schwarzwaldstr.

244,80 
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Karlsruhe
Do miasta Wrocław
Z miasta Karlsruhe
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu