Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweKarlsruhe - Wrocław

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Karlsruhe — Wrocław

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza pią
16:50
Czas przejazdu11 h. 50 min
Karlsruhe
Dworzec kolejowy (strona południowa), ul. Hintern Hauptbahnhof 6
04:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
280,00 
Przewoźnik: SANDRA
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Karlsruhe — Wrocław w 2021 roku

Codziennie
17:15
Czas przejazdu13 h. 00 min
Karlsruhe
Dworzec kolejowy (strona południowa), ul. Hintern Hauptbahnhof 6
06:15
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
310,08 
Przewoźnik: SINDBAD
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Karlsruhe
Do miasta Wrocław
Do miasta Karlsruhe
Z miasta Wrocław
Informacje o trasie autobusu Karlsruhe — Wrocław
2
Liczba autobusów w kierunku
12 godz. 25 min.
Szacowany czas podróży
16:50 — 04:40
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:15 — 06:15
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
325 — 325 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami