Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Piotrków Trybunalski w 2019 rok roku

18.02, 25.02, 04.03, 11.03...
06:15
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

00:25
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1

150,00 
06:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
09:35
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
13:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
21:40
Bytom
Dworzec autobusowy, plac Wolskiego
23:00
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
00:25
+1 dzień
Piotrków Trybunalski
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
Codziennie
06:00
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

00:20
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

161,42 
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
08:55
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
11:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:50
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
14:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
17:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
18:45
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
20:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
21:20
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
21:55
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
23:05
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
00:20
+1 dzień
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
16:30
19 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

12:15
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

176,09 
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
11:20
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
12:15
+1 dzień
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Winnica
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!