Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Kamieniec Podolski w 2019 rok roku

pon, pią
19:00
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza

12:30
+1 dzień

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

91,80 
19:00
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
12:30
+1 dzień
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
15:45
16 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:30
+1 dzień

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

93,24 
15:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
22:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
02:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
04:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:00
Czortków
Przystanek, ul. Kopychynetska 22
08:30
+1 dzień
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vatsak S.V.
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
19:00
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

10:40
+1 dzień

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

107,58 
18:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:05
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
07:15
Trembowla
Dworzec autobusowy, ul. Kniazia Vasylka 75
08:15
Czortków
Przystanek, ul. Kopychynetska 22
09:05
Borszczów
Dworzec autobusowy, ul. Kondry 13
10:40
+1 dzień
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan 112
  • Oceniono na 2.4 z 5Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    1.4
  • Stan techniczny
    2.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.9
pon, śro, sob
15:45
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:30
+1 dzień

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

112,20 
15:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:30
+1 dzień
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SheVaBus
Codziennie
12:00
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:00
+1 dzień

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

120,00 
11:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
14:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
20:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Niecieszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
03:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
03:30
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
04:20
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
05:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
05:45
Jarmolińce
Przystanek (centr na rondo), trasa R-50
06:25
Dunajowce
Dworzec autobusowy Dunaivtsi, ul. Shevchenka 109A
07:00
+1 dzień
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
12:00
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:00
+1 dzień

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

130,00 
12:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:00
+1 dzień
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży

Autobus Warszawa – Kamieniec Podolski

Wybierając się podróż autobusem na trasie Warszawa - Kamieniec Podolski, należy liczyć się z długim czasem przejazdu - od czternastu do osiemnastu godzin. Mimo tego, połączenie autobusowe jest najlepszym z możliwych rozwiązań, z racji dużej odległości miasta od wszystkich ukraińskich lotnisk mających bezpośrednie połączenia z Warszawą.

Przy zakupie biletu z Warszawy do Kamieńca Podolskiego, można wybierać spośród oferty połączeń bezpośrednich oraz z przesiadkami. Jeśli godziny wyjazdu busów pokonujących trasę Warszawa - Kamieniec Podolski bez przesiadek nie odpowiadają twoim wymaganiom, warto przyjrzeć się również tym, które je uwzględniają. Zajmują one zazwyczaj podobną ilość czasu, a kilkugodzinna przerwa w Chmielnickim na Ukrainie pozwala odpocząć po długiej podróży i przy okazji zwiedzić miasto. Busy z Warszawy do Kamieńca Podolskiego rozpoczynają trasę na Dworcu Autobusowym Zachodnim przy Alejach Jerozolimskich, na który łatwo dostać się z centrum miasta koleją ze stacji Warszawa Śródmieście na stację Warszawa Zachodnia. Autobusy miejskie zatrzymujące się przy pobliskim Rondzie Zesłańców Syberyjskich komunikują Dworzec Autobusowy Zachodni z większością warszawskich dzielnic. W przypadku biletów z przesiadką, alternatywnym miejscem odjazdu może być Dworzec Gdański.

Bus na trasie Warszawa - Kamieniec Podolski zatrzyma się na dworcu autobusowym Kamieniec Podolski przy ulicy Kniaziv Koriatovychiv 19, w odległości 2 kilometrów od centrum historycznego i 3 od twierdzy w Kamieńcu Podolskim, stanowiącym główny obiekt zainteresowania turystów.