Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Kamieniec Podolski w 2018 rok roku

15:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 16 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk; ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk; ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 19 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk; ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
15:45
Czas przejazdu 16 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

08:30
+1 dzień

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk; ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

95
15:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
22:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
02:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109"
04:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:00
Czortków
"Przystanek; ul. Kopychynetska 22"
08:30
+1 dzień
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk; ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SHEVABUS
  • Oceniono na 4.1 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.0
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
Codziennie
19:00
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

10:40
+1 dzień

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk; ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

102
19:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:05
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
06:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
07:15
Trembowla
"Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75"
08:15
Czortków
"Przystanek; ul. Kopychynetska 22"
09:05
Borszczów
"Dworzec autobusowy; ul. Kondry 13"
10:40
+1 dzień
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk; ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Oceniono na 2.3 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    1.4
  • Stan techniczny
    2.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.9
Codziennie
12:00
Czas przejazdu 19 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

07:00
+1 dzień

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk; ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

120
12:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 50"
14:05
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
15:30
Puławy
"Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego"
16:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:15
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
20:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
22:05
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
00:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
01:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
02:35
Netiszyn
"Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1"
03:00
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
03:30
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
04:20
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
05:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
05:45
Jarmolińce
"Kamieniec Podolski; Ukraina, Chmielnicki"
06:25
Dunajowce
"Dworzec autobusowy Dunaivtsi; ul. Shevchenka 109A"
07:00
+1 dzień
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk; ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa