Rozkład jazdy PKS Kamieniec Podolski – Wrocław

08:00
28 lip
01:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
135,54
08:00
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
09:55
Czortków
11:10
Tarnopol
13:55
Lwów
15:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Kraków
22:35
Katowice
01:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
01:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,53
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
01:20
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
01:50
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
130,76
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
01:50
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ), SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
01:50
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
135,36
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
01:50
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18, SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
01:50
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
123,58
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
01:50
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
01:50
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
128,18
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
01:50
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
01:50
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
137,38
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
01:50
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
03:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
130,76
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
03:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ), SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
03:30
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
135,36
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
03:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18, SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
03:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
123,58
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
03:30
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
03:30
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
128,18
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
03:30
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
03:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
137,38
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
03:30
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
03:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
,
Kupić za
150,40
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
03:30
29 lip
Wrocław
,
  • Autobus
  • Yutong(СВ), М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
03:30
29 lip
,
Kupić za
155,00
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
03:30
29 lip
Wrocław
  • Autobus
  • MERSEDES 18, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
04:00
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
141,38
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
04:00
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
04:00
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
144,88
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
04:00
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
04:00
29 lip
,
Kupić za
155,00
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
04:00
29 lip
Wrocław
  • Autobus
  • MERSEDES 18, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
04:50
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
149,53
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
04:50
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
05:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,53
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
05:00
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
05:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
147,81
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
05:20
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
05:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
147,81
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
05:20
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
05:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
144,95
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
05:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
05:55
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
160,88
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
05:55
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ), Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
05:55
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
165,48
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
05:55
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18, Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:50
28 lip
05:55
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
166,24
09:50
28 lip
Kamieniec Podolski
,
05:55
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ, Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
05:55
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
160,01
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
05:55
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
05:55
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
160,01
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
05:55
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
06:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
160,28
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
06:00
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
06:00
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
164,88
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
06:00
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:50
28 lip
06:00
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
165,64
09:50
28 lip
Kamieniec Podolski
,
06:00
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
06:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
169,53
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
06:00
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
06:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
169,53
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
06:00
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
06:05
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
139,53
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
06:05
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
06:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
147,97
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
06:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
06:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
135,31
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
06:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
06:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
135,31
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
06:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
06:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
135,31
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
06:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
06:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
135,31
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
06:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
07:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,53
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
07:20
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
07:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,53
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
07:20
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:15
28 lip
07:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
120,48
14:15
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
15:45
Borszczów
16:40
Czortków
17:45
Trembowla
18:40
Tarnopol
21:00
Lwów
22:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Kraków
04:30
Katowice
07:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
07:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
134,41
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
07:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
07:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
134,41
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
07:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
07:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
159,53
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
07:30
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
07:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
159,53
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
07:30
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
08:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,53
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:00
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
08:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,53
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:00
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
130,76
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ), Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
131,77
11:20
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
135,36
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
135,87
12:20
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:05
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
134,62
12:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:50
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
136,12
12:50
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:50
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
136,12
09:50
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
120,28
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ), Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
121,29
11:20
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
124,88
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
125,39
12:20
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:05
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
124,14
12:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:50
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
125,64
12:50
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:50
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
125,64
09:50
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
147,97
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
147,97
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,53
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,53
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
120,28
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
121,29
11:20
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
124,88
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
125,39
12:20
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:05
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
124,14
12:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:50
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
125,64
12:50
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:50
28 lip
08:10
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
125,64
09:50
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
,
Kupić za
150,40
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław
,
  • Autobus
  • Yutong(СВ), М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
,
Kupić za
151,41
11:20
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
08:10
29 lip
,
Kupić za
155,00
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław
  • Autobus
  • MERSEDES 18, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
28 lip
08:10
29 lip
,
Kupić za
155,51
12:20
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:05
28 lip
08:10
29 lip
,
Kupić za
154,26
12:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław
  • Autobus
  • MERSEDES 18, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:50
28 lip
08:10
29 lip
,
Kupić za
155,76
12:50
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:50
28 lip
08:10
29 lip
,
Kupić za
155,76
09:50
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:10
29 lip
Wrocław
  • Autobus
  • БАЗ, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,53
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
08:10
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,53
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:10
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
08:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
145,82
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:20
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ), Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
28 lip
08:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
146,83
11:20
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:20
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
08:20
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
150,42
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:20
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18, Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:05
28 lip
08:20
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
149,68
12:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:20
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18, Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:50
28 lip
08:20
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
151,18
09:50
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:20
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ, Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
08:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
160,01
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:20
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
08:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
160,01
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:20
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
08:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
152,48
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:20
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
08:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
152,48
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:20
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
08:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
149,53
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:20
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
08:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
149,53
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:20
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
08:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
130,28
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:20
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
28 lip
08:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
131,29
11:20
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:20
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
08:20
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
134,88
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:20
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:05
28 lip
08:20
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
134,14
12:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:20
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MERSEDES 18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:50
28 lip
08:20
29 lip
,
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
135,64
09:50
28 lip
Kamieniec Podolski
,
08:20
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
08:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
164,53
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:20
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
08:20
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
164,53
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
08:20
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
09:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
150,98
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
09:00
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
09:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
150,98
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
09:00
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
09:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
141,49
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
09:00
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
09:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
141,49
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
09:00
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
09:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
160,01
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
09:00
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
09:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
139,53
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
09:00
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
09:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
139,53
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
09:00
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
28 lip
09:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
127,26
12:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
13:00
Khotyn
14:50
Czerniowce
15:55
Śniatyn
17:10
Kołomyja
18:30
Iwano-Frankiwsk
19:55
Rohatyn
20:50
Lwów
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
07:00
Opole
09:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
09:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
141,49
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
09:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
28 lip
09:30
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
141,49
06:00
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
09:30
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • БАЗ-А079.23, Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
09:35
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
144,95
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
09:35
29 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079, Van Hool 2(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:45
28 lip
09:45
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
129,53
09:45
28 lip
Kamieniec Podolski
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
09:45
29 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BAZ A079
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
28 lip
10:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
,
Kupić za
166,09
08:30
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
10:00
29 lip
Wrocław
,
  • Autobus
  • Yutong(СВ), М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
28 lip
10:00
29 lip
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
,
Kupić za
167,10
11:20
28 lip
Kamianets-Podilskyi
PKS "Kamenetz-Podolsk", Princes Street Koriatovichey; dom 19
10:00
29 lip
Wrocław
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:05
28 lip
10:00
29 lip
,
Kupić za
170,69
07:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
10:00
29 lip
Wrocław
  • Autobus
  • MERSEDES 18, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
28 lip
10:00
29 lip
,
Kupić za
171,20
12:20
28 lip
Kamieniec Podolski
,
10:00
29 lip
Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:05
28 lip
10:00
29 lip
,
Kupić za
169,95
12:05
28 lip
Kamieniec Podolski
,
10:00
29 lip
Wrocław
  • Autobus
  • MERSEDES 18, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:50
28 lip
10:00
29 lip
,
Kupić za
171,45
12:50
28 lip
Kamieniec Podolski
,
10:00
29 lip
Wrocław
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:50
28 lip
10:00
29 lip
,
Kupi