Rozkład jazdy PKS Warszawa – Kłodzko

08:15
29 lip
17:35
29 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kłodzko,Dworzec Autobusowy
Kupić za
77,70
08:15
29 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
09:25
Rawa Mazowiecka
09:55
Tomaszów Mazowiecki
10:50
Piotrków Trybunalski
11:20
Bełchatów
12:05
Osjaków
12:40
Wieluń
13:20
Wieruszów
13:40
Kępno
14:05
Syców
14:35
Oleśnica
15:20
Wrocław
17:05
Ząbkowice Śląskie
17:35
Kłodzko
17:40
Kłodzko
17:55
Polanica-Zdrój
18:05
Szczytna
18:15
Duszniki-Zdrój
18:30
Kudowa-Zdrój
17:35
29 lip
Kłodzko
Kłodzko,Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa