Bilety autobusowe

Warszawa - Kłodzko

od 77 zł, 20 wrz

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Kłodzko

08:15
20 wrz
w drodze 09 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:35
20 wrz

Kłodzko

Dworzec autobusowy, plac Jedności

78
08:15
20 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:25
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
09:55
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
10:50
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
11:20
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
12:05
Osjaków
12:40
Wieluń, Dworzec Autobusowy
13:20
Wieruszów, Dworzec Autobusowy
13:40
Kępno, Dworzec Autobusowy
14:05
Syców, Dworzec Autobusowy
14:35
Oleśnica, Dworzec Autobusowy
15:20
Wrocław, Dworzec Autobusowy
17:05
Ząbkowice Śląskie
17:35
Kłodzko,Dworzec Autobusowy
17:40
Kłodzko, Przedmieście
17:55
Polanica-Zdrój, Dworzec Autobusowy 01
18:05
Szczytna, Skrzyżowanie
18:15
Duszniki-Zdrój, Z.E.M.
18:30
Kudowa-Zdrój, Dworzec Kolejowy
17:35
20 wrz
Kłodzko
Dworzec autobusowy, plac Jedności
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa