Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweKłodzko - Wrocław

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kłodzko — Wrocław

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
07:51
Czas przejazdu01 h. 46 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
09:37
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kłodzko — Wrocław w 2020 roku

Codziennie
05:21
Czas przejazdu01 h. 36 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
06:57
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
05:21
Czas przejazdu01 h. 46 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
07:07
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
05:56
Czas przejazdu01 h. 32 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
07:28
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
05:56
Czas przejazdu01 h. 39 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
07:35
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
06:31
Czas przejazdu01 h. 36 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
08:07
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
06:31
Czas przejazdu01 h. 26 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
07:57
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
06:51
Czas przejazdu01 h. 36 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
08:27
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
06:51
Czas przejazdu01 h. 46 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
08:37
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
07:51
Czas przejazdu01 h. 36 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
09:27
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
08:22
Czas przejazdu01 h. 35 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
09:57
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
08:22
Czas przejazdu01 h. 25 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
09:47
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
08:26
Czas przejazdu01 h. 32 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
09:58
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
08:26
Czas przejazdu01 h. 39 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
10:05
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
09:01
Czas przejazdu01 h. 46 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
10:47
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
09:01
Czas przejazdu01 h. 36 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
10:37
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
10:01
Czas przejazdu01 h. 46 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
11:47
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
10:01
Czas przejazdu01 h. 36 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
11:37
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
10:27
Czas przejazdu01 h. 35 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
12:02
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
10:27
Czas przejazdu01 h. 25 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
11:52
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
10:51
Czas przejazdu01 h. 46 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
12:37
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
10:51
Czas przejazdu01 h. 36 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
12:27
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
12:21
Czas przejazdu01 h. 46 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
14:07
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
12:21
Czas przejazdu01 h. 36 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
13:57
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
12:56
Czas przejazdu01 h. 32 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
14:28
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
12:56
Czas przejazdu01 h. 39 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
14:35
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
13:31
Czas przejazdu01 h. 46 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
15:17
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
13:31
Czas przejazdu01 h. 36 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
15:07
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
14:32
Czas przejazdu01 h. 35 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
16:07
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
14:32
Czas przejazdu01 h. 25 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
15:57
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
14:51
Czas przejazdu01 h. 46 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
16:37
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
14:51
Czas przejazdu01 h. 36 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
16:27
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
15:57
Czas przejazdu01 h. 35 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
17:32
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
15:57
Czas przejazdu01 h. 25 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
17:22
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
16:21
Czas przejazdu01 h. 46 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
18:07
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
16:21
Czas przejazdu01 h. 36 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
17:57
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
16:46
Czas przejazdu01 h. 33 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
18:19
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
16:46
Czas przejazdu01 h. 40 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
18:26
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
17:21
Czas przejazdu01 h. 36 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
18:57
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
17:21
Czas przejazdu01 h. 46 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
19:07
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
18:27
Czas przejazdu01 h. 35 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
20:02
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
18:27
Czas przejazdu01 h. 25 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
19:52
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
18:51
Czas przejazdu01 h. 36 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
20:27
Wrocław
Stacja tramwajowa Hallera, al. Wiśniowa
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
18:51
Czas przejazdu01 h. 46 min
Kłodzko
Przystanek, ul. Łużycka
20:37
Wrocław
Przystanek Dawida, ul. Joannitów
16,64 
Przewoźnik: Beskid
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
Codziennie
09:35
Czas przejazdu01 h. 40 min
Kłodzko
Kłodzko, Kłodzko,Dworzec Autobusowy
11:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21,00 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Z miasta Wrocław
Informacje o trasie autobusu Kłodzko — Wrocław
45
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 37 min.
Szacowany czas podróży
05:21 — 06:57
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
18:51 — 20:27
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21 — 21 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami