Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Zamość w 2018 rok roku

19:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 07 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:20+1 dzień
ЗАМОСТЯ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
21:35
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 08 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
21:35
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 08 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
21:35
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 08 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
21:35
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
Czas przejazdu 09 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
pon, czw
19:30
Czas przejazdu 07 h. 50 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

02:20
+1 dzień

Zamość

ЗАМОСТЯ;

66
19:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
02:20
+1 dzień
Zamość
ЗАМОСТЯ;
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-40
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПАСЛАВСЬКИЙ Я.А. ФОП МЖР

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
21:35
Czas przejazdu 08 h. 25 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

06:00
+1 dzień

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

109
21:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:00
+1 dzień
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
21:35
Czas przejazdu 08 h. 55 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

06:30
+1 dzień

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

109
21:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
+1 dzień
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
21:35
Czas przejazdu 08 h. 55 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

06:30
+1 dzień

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

109
21:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
+1 dzień
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
21:35
Czas przejazdu 09 h. 25 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

06:00
+1 dzień

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

111
21:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
06:00
+1 dzień
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Zamość
Do miasta Tarnopol
Z miasta Zamość