Bilety autobusowe

Szczecinek - Warszawa

od 77 zł, 20 wrz

Rozkład jazdy PKS Szczecinek – Warszawa

23:05
19 wrz
w drodze 07 godz. 55 min

Szczecinek

Szczecinek, Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK

07:00
20 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

78
23:05
19 wrz
Szczecinek
Szczecinek, Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
22:35
Bobolice, ul. Wojska Polskiego
23:05
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
23:30
Okonek
23:50
Jastrowie
00:10
Złotów, Dworzec Autobusowy
00:30
Sypniewo
00:45
Więcbork, Dworzec Kolejowy
00:47
Więcbork, ul. Gdańska
01:05
Mrocza, ul. Nakielska
01:20
Nakło, Dworzec Autobusowy
01:55
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
02:17
Bydgoszcz, Fordon
02:50
Toruń, Dworzec Autobusowy
03:20
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
04:00
Włocławek, Dworzec Autobusowy
04:55
Płock, ul. Jachowicza/Piękna
05:00
Płock, Dworzec Autobusowy
06:40
Warszawa, Metro Marymont 01
06:50
Warszawa, Dworzec Centralny 06
07:00
20 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa