Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Szczecinek — Lwów w 2019 rok roku

Codziennie
07:40
20 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Szczecinek

Przystanek, ul. Dworcowa 5

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

150,00 
07:40
Szczecinek
Przystanek, ul. Dworcowa 5
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
Codziennie
07:40
20 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Szczecinek

Przystanek, ul. Dworcowa 5

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

159,01 
07:40
Szczecinek
Przystanek, ul. Dworcowa 5
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
21.03, 28.03, 04.04, 11.04, 18.04...
08:40
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Szczecinek

Przystanek, ul. Dworcowa 5

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

170,00 
08:35
Szczecinek
Przystanek, ul. Dworcowa 5
09:35
Chojnice
Przystanek, ul. Dworcowa 1
10:15
Sępólno Krajeńskie
Przystanek, pl. Wolności
11:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
13:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
14:25
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
15:35
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
+1 dzień
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
21.03, 28.03, 04.04, 11.04, 18.04...
08:40
20 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Szczecinek

Przystanek, ul. Dworcowa 5

05:30
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109

170,00 
08:35
Szczecinek
Przystanek, ul. Dworcowa 5
09:35
Chojnice
Przystanek, ul. Dworcowa 1
10:15
Sępólno Krajeńskie
Przystanek, pl. Wolności
11:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
13:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
14:25
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
15:35
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
+1 dzień
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
W poniedziałki
08:40
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Szczecinek

PKP ul. Dworcowa 5, Szczecinek

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

170,00 
08:40
Szczecinek
PKP ul. Dworcowa 5, Szczecinek
05:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży