Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Szczecinek — Lwów w 2018 rok roku

07:40
Dw. PKS, ul. Dworcowa 5; Szczecinek
Czas przejazdu 19 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:25+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:40
Przystanek; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 20 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12, 27.12, 10.01...
08:40
Przystanek; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 20 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12, 27.12, 10.01...
07:40
Przystanek; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 20 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:25+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
07:40
Czas przejazdu 19 h. 45 min
+1 dzień

Szczecinek

Dw. PKS, ul. Dworcowa 5; Szczecinek

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

145
07:40
Szczecinek
Dw. PKS, ul. Dworcowa 5; Szczecinek
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.12, 27.12, 10.01...
08:40
Czas przejazdu 20 h. 20 min
+1 dzień

Szczecinek

Przystanek; ul. Dworcowa 5

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

170
08:40
Szczecinek
Przystanek; ul. Dworcowa 5
09:35
Chojnice
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
10:15
Sępólno Krajeńskie
"Przystanek; pl. Wolności"
11:25
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
12:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
13:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
14:25
Kutno
"Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury"
15:35
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
17:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
19:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
05:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.12, 27.12, 10.01...
08:40
Czas przejazdu 20 h. 50 min
+1 dzień

Szczecinek

Przystanek; ul. Dworcowa 5

05:30
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109

170
08:40
Szczecinek
Przystanek; ul. Dworcowa 5
09:35
Chojnice
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
10:15
Sępólno Krajeńskie
"Przystanek; pl. Wolności"
11:25
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
12:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
13:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
14:25
Kutno
"Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury"
15:35
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
17:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
19:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
05:30
+1 dzień
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:40
Czas przejazdu 20 h. 45 min
+1 dzień

Szczecinek

Przystanek; ul. Dworcowa 5

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

183
07:40
Szczecinek
Przystanek; ul. Dworcowa 5
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów