Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Skarżysko-Kamienna — Kraków

Najlepsza oferta

Poza pią
08:10
Czas przejazdu02 h. 40 min
Skarżysko-Kamienna
Hotel, ul. Legionów 105
10:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
25,00 
Przewoźnik: NET-BUS ECO
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Skarżysko-Kamienna — Kraków w 2019 roku

pon, śro
16:50
Czas przejazdu02 h. 30 min
Skarżysko-Kamienna
Hotel, ul. Legionów 105
19:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
25,00 
Przewoźnik: NET-BUS ECO
Ocena:
Codziennie
08:31
Czas przejazdu02 h. 39 min
Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, Krakowska/ Łowiecka
11:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
31,93 
Przewoźnik: ExpressBus LW
Ocena:
Codziennie
11:29
Czas przejazdu02 h. 36 min
Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, Krakowska/ Łowiecka
14:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
31,93 
Przewoźnik: ExpressBus LW
Ocena:
Codziennie
15:19
Czas przejazdu02 h. 26 min
Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, Krakowska/ Łowiecka
17:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
31,93 
Przewoźnik: ExpressBus LW
Ocena:
pon, śro
18:55
Czas przejazdu02 h. 37 min
Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, Krakowska/ Łowiecka
21:32
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
31,93 
Przewoźnik: ExpressBus LW
Ocena:
Codziennie
17:52
Czas przejazdu02 h. 38 min
Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, Krakowska/ Łowiecka
20:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
32,96 
Przewoźnik: ExpressBus LW
Ocena:
Codziennie
07:46
Czas przejazdu02 h. 40 min
Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, AL. Krakowska
10:26
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
33,99 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:
Codziennie
10:46
Czas przejazdu02 h. 40 min
Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, AL. Krakowska
13:26
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
33,99 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:
Codziennie
13:28
Czas przejazdu02 h. 40 min
Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, AL. Krakowska
16:08
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
33,99 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:
pon, wto, śro
17:16
Czas przejazdu02 h. 40 min
Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, AL. Krakowska
19:56
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
33,99 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:
Codziennie
18:31
Czas przejazdu02 h. 27 min
Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, AL. Krakowska
20:58
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
33,99 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu