Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Skarżysko-Kamienna

Najlepsza oferta

pon, wto, śro
18:15
Czas przejazdu22 h. 19 min
+1 dzień

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

16:34
+1 dzień

Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna, Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09

29,40 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Skarżysko-Kamienna w 2019 rok roku

Codziennie
14:09
Czas przejazdu02 h. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:34

Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna, Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09

29,40 
Codziennie
16:45
Czas przejazdu02 h. 34 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

19:19

Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna, Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09

29,40 
W poniedziałki
20:39
Czas przejazdu19 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:34
+1 dzień

Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna, Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09

29,40 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu02 h. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

10:50

Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna, Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09

32,55 
Codziennie
09:20
Czas przejazdu02 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

11:55

Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna, Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09

32,55 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu02 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

23:05

Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna, Skarżysko-Kamienna, ul. Krakowska (ul. Łowiecka) 09

32,55 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu