Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Słubice — Lwów w 2018 rok roku

06:25
Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8
Czas przejazdu 17 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:10+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
11:50
Hotel Cargo; ul. Transportowa 8
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:50
Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, sob
11:50
Hotel Cargo; ul. Transportowa 8
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 26.12, 27.12, 31.12, 01.01...
11:50
Hotel Cargo; ul. Transportowa 8
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 28.12, 29.12, 30.12, 02.01...
05:00
Parking Port Świecko; ul. Świecko 39
Czas przejazdu 18 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:40
Przystanek; ul. Kuznevycha 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 23.12, 30.12...
17:00
Dworzec autobusowy; ul. Akademicka 1
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
06:25
Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8
Czas przejazdu 16 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:10
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
07:55
Parking Port Świecko; ul. Świecko 39
Czas przejazdu 22 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
07:55
Parking Port Świecko; ul. Świecko 39
Czas przejazdu 22 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
07:55
Parking Port Świecko; ul. Świecko 39
Czas przejazdu 21 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
pon, śro, czw, pią, nie
06:25
Czas przejazdu 17 h. 45 min
+1 dzień

Słubice

Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8

00:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

110
06:25
Słubice
Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8
00:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:50
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo; ul. Transportowa 8

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

110
11:50
Słubice
Hotel Cargo; ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27"
14:10
Nowa Sól
"Przystanek; ul. Zjednoczenia 19"
16:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, sob
11:50
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Słubice

Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

110
11:50
Słubice
Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 26.12, 27.12, 31.12, 01.01...
11:50
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo; ul. Transportowa 8

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

138
11:50
Słubice
Hotel Cargo; ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27"
14:10
Nowa Sól
"Przystanek; ul. Zjednoczenia 19"
14:55
Szprotawa
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 1"
15:50
Chojnów
"Dworzec autobusowy; plac Dworcowy"
16:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 28.12, 29.12, 30.12, 02.01...
11:50
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo; ul. Transportowa 8

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

138
11:50
Słubice
Hotel Cargo; ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27"
14:10
Nowa Sól
"Przystanek; ul. Zjednoczenia 19"
14:55
Szprotawa
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 1"
15:50
Chojnów
"Dworzec autobusowy; plac Dworcowy"
16:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 23.12, 30.12...
05:00
Czas przejazdu 18 h. 40 min

Słubice

Parking Port Świecko; ul. Świecko 39

23:40

Lwów

Przystanek; ul. Kuznevycha 2

151
05:00
Słubice
Parking Port Świecko; ul. Świecko 39
05:40
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
06:40
Świebodzin
"Dworzec autobusowy; ul. Artura Grottgera 5"
07:40
Zielona Góra
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27"
09:10
Polkowice
"Stacja paliw Działkowa; ul. Działkowa 5"
09:25
Lubin
"Stacja paliw Leśna; ul. Leśna 2"
09:40
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
10:55
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
14:25
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
15:55
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
17:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
23:40
Lwów
Przystanek; ul. Kuznevycha 2
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwów-Intourtrans s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Słubice

Dworzec autobusowy; ul. Akademicka 1

14:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

153
17:00
Słubice
Dworzec autobusowy; ul. Akademicka 1
14:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, pią
06:25
Czas przejazdu 16 h. 45 min

Słubice

Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8

00:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

165
06:25
Słubice
Stacja paliw Transportowa; ul. Transportowa 8
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
07:55
Czas przejazdu 22 h. 20 min
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko; ul. Świecko 39

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

189
07:55
Słubice
Parking Port Świecko; ul. Świecko 39
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
07:55
Czas przejazdu 22 h. 20 min
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko; ul. Świecko 39

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

189
07:55
Słubice
Parking Port Świecko; ul. Świecko 39
10:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:45
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
07:55
Czas przejazdu 21 h. 20 min
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko; ul. Świecko 39

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

192
07:55
Słubice
Parking Port Świecko; ul. Świecko 39
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Słubice
Do miasta Lwów
Do miasta Słubice
Z miasta Lwów
Podróż powrotna: