Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Słubice — Lwów w 2019 rok roku

Codziennie
11:50
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

110,00 
11:45
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
pon, czw
06:25
16 godz. 45 min w drodze

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

00:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

113,30 
06:25
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
W poniedziałki
11:50
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

130,00 
11:50
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:50
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

130,00 
11:45
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
Codziennie
11:50
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

130,08 
11:45
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
14:10
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Krakowiec
Lwów, Ukraina, Lwowski
07:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, czw, pią, nie
06:25
17 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Stacja paliw Transportowa, ul. Transportowa 8

00:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

140,00 
06:25
Słubice
Stacja paliw Transportowa, ul. Transportowa 8
00:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:50
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

146,74 
11:45
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:15
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
14:55
Szprotawa
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 1
15:50
Chojnów
Dworzec autobusowy, plac Dworcowy
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

17.02, 24.02, 03.03, 10.03, 17.03...
05:00
18 godz. 40 min w drodze

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

23:40

Lwów

Przystanek, ul. Kuznewycha 2

177,56 
05:00
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
06:40
Świebodzin
Dworzec autobusowy, ul. Artura Grottgera 5
07:40
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
09:10
Polkowice
Stacja paliw Działkowa, ul. Działkowa 5
09:25
Lubin
Stacja paliw Leśna, ul. Leśna 2
09:40
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
10:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:55
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
17:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
23:40
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
wto, czw, nie
07:55
22 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

190,76 
07:55
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
07:55
22 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

190,76 
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
07:55
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

191,76 
07:55
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Słubice
Do miasta Lwów
Do miasta Słubice
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!