Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Lwów – Słubice

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Słubice — Lwów

Najlepsza oferta

Codziennie
11:50
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

110,06 

Rozkład jazdy autobusów Słubice — Lwów w 2019 rok roku

Codziennie
11:50
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

130,00 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu19 h. 10 min
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

130,08 
pon, śro, czw, pią, nie
06:25
Czas przejazdu16 h. 45 min

Słubice

Stacja paliw Transportowa, ul. Transportowa 8

00:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

144,20 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

155,00 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu18 h. 30 min
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

155,00 
Codziennie
06:25
Czas przejazdu20 h. 55 min
+1 dzień

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

03:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

166,98 
21.04, 28.04, 05.05, 12.05, 19.05...
05:00
Czas przejazdu18 h. 40 min

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

23:40

Lwów

Przystanek, ul. Kuznewycha 2

178,33 
Codziennie
06:25
Czas przejazdu16 h. 45 min

Słubice

Hotel Cargo, ul. Transportowa 8

00:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

187,46 
wto, czw, nie
07:55
Czas przejazdu21 h. 20 min
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

191,59 
wto, czw, nie
07:55
Czas przejazdu22 h. 20 min
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

191,59 
wto, czw, nie
07:55
Czas przejazdu22 h. 20 min
+1 dzień

Słubice

Parking Port Świecko, ul. Świecko 39

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

191,59 
Popularne kierunki
Z miasta Słubice
Do miasta Lwów
Do miasta Słubice
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu