Rozkład jazdy PKS Lwów – Słubice

22:05
13:10
25 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
,
122,46
22:05
24 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
02:25
Tarnów
03:50
Kraków
05:20
Katowice
06:55
Opole
08:10
Wrocław
09:20
Legnica
09:45
Chojnów
10:35
Szprotawa
11:15
Nowa Sól
11:55
Zielona Góra
13:10
25 lis
Słubice
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
13:10
25 lis
Dw. Autobusowy 8, pl. Dworcowa 1
Dw. Autobusowy, ul. Akademicka 1
130,00
22:05
24 lis
Lwów
Dw. Autobusowy 8, pl. Dworcowa 1
13:10
25 lis
Słubice
Dw. Autobusowy, ul. Akademicka 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
13:10
25 lis
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
Dw. Autobusowy, ul. Akademicka 1
130,00
21:30
24 lis
Lwów
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
13:10
25 lis
Słubice
Dw. Autobusowy, ul. Akademicka 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
13:10
25 lis
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
Dw. Autobusowy, ul. Akademicka 1
130,00
21:30
24 lis
Lwów
Dw. Autobusowy, ul. Stryis'ka 109
Dw. Autobusowy 8, al. Dworcowa 1
13:10
25 lis
Słubice
Dw. Autobusowy, ul. Akademicka 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Słubice
Do miasta Lwów
Z miasta Słubice

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.