Rozkład jazdy PKS Rzeszów – Kołomyja

19:10
16 sie
04:20
17 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
75,10
19:10
16 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
20:20
Przemyśl
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:00
Iwano-Frankiwsk
04:20
17 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
16 sie
05:05
17 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
90,00
18:30
16 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
Lwów
00:55
Lwów
02:25
Rohatyn
03:50
Iwano-Frankiwsk
05:05
17 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
16 sie
05:20
17 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
90,00
19:30
16 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
Lwów
02:55
Rohatyn
04:00
Iwano-Frankiwsk
05:20
17 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
16 sie
08:30
17 sie
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
105,75
20:50
16 sie
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
Lwów
04:20
Stryj
05:20
Dolina
06:10
Kałusz
07:10
Iwano-Frankiwsk
08:30
17 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
16 sie
08:30
17 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
90,00
20:50
16 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
08:30
17 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Kołomyja
Do miasta Rzeszów