Bilety autobusowe

Rzeszów - Kołomyja

od 85 zł, 24 paź

Rozkład jazdy PKS Rzeszów – Kołomyja

19:10
25 paź
w drodze 08 godz. 10 min

Rzeszów

Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1

04:20
26 paź

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

86
19:10
25 paź
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
20:20
Przemyśl
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:00
Iwano-Frankiwsk
04:20
26 paź
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
25 paź
w drodze 09 godz. 35 min

Rzeszów

Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1

05:05
26 paź

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

90
18:30
25 paź
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:25
Lwów
00:55
Lwów
02:25
Rohatyn
03:50
Iwano-Frankiwsk
05:05
26 paź
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
25 paź
w drodze 08 godz. 50 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

05:20
26 paź

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

90
19:30
25 paź
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
Lwów
04:00
Iwano-Frankiwsk
05:20
26 paź
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
25 paź
w drodze 10 godz. 40 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

08:30
26 paź

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

93
20:50
25 paź
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
Lwów
04:20
Stryj
05:20
Dolina
06:10
Kałusz
07:10
Iwano-Frankiwsk
08:30
26 paź
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Kołomyja
Do miasta Rzeszów