Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Kołomyja w 2019 rok roku

Codziennie
20:50
11 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

08:30
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

73,37 
20:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
02:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
Stryj
Przystanek, ul. Bolekhiwska 2
05:20
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
06:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
07:10
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
08:30
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
Codziennie
18:30
10 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

05:05
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

79,39 
18:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
––:––
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
00:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
05:05
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
Codziennie
19:30
9 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

05:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

79,39 
19:25
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
23:35
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
05:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra (Free)
W poniedziałki
20:50
10 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

08:30
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

81,60 
20:50
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
08:30
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres
Codziennie
19:10
9 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

04:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

85,06 
19:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
––:––
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Denisovka-Lux
  • Mercedes

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
20:00
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

06:30
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

88,04 
19:50
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Przemyśl
Wagabunda, ul. Stefana Czarnieckiego 13
23:35
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:40
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
05:10
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
06:30
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
13.02, 15.02, 17.02, 19.02, 21.02...
19:10
9 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

04:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

89,25 
19:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
20:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SULTAN TRAVEL
  • Mercedes 0350 (СВ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
01:40
10 godz. 55 min w drodze

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

12:35

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

100,00 
01:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
07:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:45
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
09:15
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
09:35
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
09:55
Broszniów
Dworzec autobusowy Broshniv, ul. 22 Sichnia 138
10:15
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
10:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
11:45
Nadvirna
Dworzec autobusowy Nadvirna, ul. Vokzalna 2
12:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
wto, śro, sob
03:30
12 godz. 0 min w drodze

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

15:30

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

102,72 
03:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
04:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
10:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:00
Stryj
Przystanek, ul. Bolekhiwska 2
12:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
13:00
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
14:20
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
15:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
Codziennie
22:50
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1

09:40
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

110,06 
22:40
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
03:55
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:40
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
06:30
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
07:20
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
08:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
09:40
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Rzeszów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!