Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Kołomyja w 2018 rok roku

22:50
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:10
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 09 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:20+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
20:00
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 10 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:10
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 09 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:20+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 13.12, 15.12, 17.12, 19.12, 21.12...
18:30
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 10 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:05+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:20
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 10 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:50
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 10 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
03:30
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 11 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
03:30
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 12 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, sob
20:50
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 11 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
22:50
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1

09:40
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

81
22:50
Rzeszów
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
03:55
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
05:40
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
06:30
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
07:20
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
08:10
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
09:40
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
19:10
Czas przejazdu 09 h. 10 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

04:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

86
19:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
20:20
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:00
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
04:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Denisovka-Luks sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:00
Czas przejazdu 10 h. 30 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

06:30
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

88
20:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
21:30
Przemyśl
"Wagabunda; ul. Stefana Czarnieckiego 13"
23:35
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:40
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
05:10
Iwano-Frankiwsk
"Przystanek; ul. Gorbachevskoho 4"
06:30
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

13.12, 15.12, 17.12, 19.12, 21.12...
19:10
Czas przejazdu 09 h. 10 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

04:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

90
19:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
20:20
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
20:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:00
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
04:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SULTAN PODRÓŻY

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:30
Czas przejazdu 10 h. 35 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

05:05
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

90
18:30
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
00:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
02:25
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
03:50
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
05:05
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:30
Czas przejazdu 09 h. 50 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

05:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

90
19:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
23:35
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:00
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
05:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
08:20
Czas przejazdu 10 h. 40 min

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

20:00

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

92
08:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
20:00
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
20:50
Czas przejazdu 10 h. 40 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

08:30
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

92
20:50
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
08:30
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
03:30
Czas przejazdu 11 h. 00 min

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

15:30

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

100
03:30
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
15:30
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, sob
03:30
Czas przejazdu 12 h. 00 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

15:30

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

103
03:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
04:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
10:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
11:00
Stryj
"Przystanek; ul. Bolekhivska 2"
12:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
13:00
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
14:20
Iwano-Frankiwsk
"Przystanek; ul. Gorbachevskoho 4"
15:30
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:50
Czas przejazdu 11 h. 40 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

08:30
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

139
20:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
22:20
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
02:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:20
Stryj
"Przystanek; ul. Bolekhivska 2"
05:20
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
06:10
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
07:10
Iwano-Frankiwsk
"Przystanek; ul. Gorbachevskoho 4"
08:30
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Kołomyja
Do miasta Rzeszów