Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kołomyja — Poznań w 2019 rok roku

16:30
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 18 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 20 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:40
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 15 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Przystanek, ul. Towarowa 17
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:35
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 18 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
12:30
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 17 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 23 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
09:35
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 19 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:30
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 18 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:00
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 21 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:00
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 19 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob, nie
20:00
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 17 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:00+1 dzień
Przystanek, ul. Towarowa 17
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:20
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 21 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
09:35
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 18 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 24.01, 25.01, 29.01, 30.01, 03.02...
09:35
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 19 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 26.01, 31.01...
13:00
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
w drodze 20 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Kołomyja — Poznań w 2019 rok roku

Codziennie
16:30
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

10:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

101,47 
16:20
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
18:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
20:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
20:55
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
Codziennie
13:00
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

09:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

105,40 
12:50
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
15:45
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Codziennie
13:40
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

05:20
+1 dzień

Poznań

Przystanek, ul. Towarowa 17

115,24 
13:40
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
16:15
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
17:40
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
19:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
22:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
05:20
+1 dzień
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kolomyiske ATP
  • Setra
  • Oceniono na 4.8 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    4.7
  • Stan techniczny
    4.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
09:35
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

119,46 
09:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:40
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
Codziennie
12:30
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

06:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

119,46 
12:10
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
13:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:00
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
16:30
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
21:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:01
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
06:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, sob
13:00
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

12:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

126,48 
12:50
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:35
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:35
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
16:10
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
17:20
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
01:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
05:40
Piotrków Trybunalski
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
07:00
Sieradz
Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
08:15
Kępno
Przystanek, ul. Broniewskiego 2
09:10
Ostrów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 15
09:40
Kalisz
Przystanek, ul. Wroclawska 30/38
10:45
Jarocin
Dworzec autobusowy Jarocin, ul. Moniuszki 43A
12:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
09:35
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

130,00 
09:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
W poniedziałki
12:30
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

06:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

130,00 
12:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
06:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
W poniedziałki
13:00
21 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

09:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

130,00 
13:00
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
09:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TUR-TRANS
pon, sob, nie
20:00
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

14:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

130,00 
20:00
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
Codziennie
20:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

13:00
+1 dzień

Poznań

Przystanek, ul. Towarowa 17

133,51 
19:50
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
21:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:20
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
23:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
23:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
02:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:00
+1 dzień
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
wto, pią, nie
20:20
21 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

133,51 
20:15
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
21:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Przystanek, ul. Kolejowa 1
17:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
24.01, 25.01, 29.01, 30.01, 03.02...
09:35
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

140,54 
09:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
01:25
Kutno
Mc Donald's, ul. 3 Maja
02:40
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
26.01, 31.01...
09:35
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

146,16 
09:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:20
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
11:45
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12:30
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:40
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
Codziennie
13:00
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

09:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

154,59 
12:50
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
15:45
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Popularne kierunki
Do miasta Poznań
Z miasta Poznań
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!