Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Kołomyja w 2019 rok roku

16:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:40
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 12 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:25
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 16 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 13 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 13 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:30
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 12 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:20
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 14 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:35+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:40
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 13 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:30+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:40
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 13 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:40+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:30
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 13 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 14 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 26.01, 27.01, 31.01, 01.02, 05.02...
08:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 14 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 26.01, 27.01, 31.01, 01.02, 05.02...
23:40
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 13 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:30+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:40
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 15 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:05+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:30
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 13 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 14 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 12 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
19:10
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 12 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:20
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 13 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
08:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 14 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
20:30
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 12 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 13 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 14 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Kołomyja w 2019 rok roku

Codziennie
16:00
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

05:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

68,86 
16:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
05:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra (Free)
Codziennie
21:40
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:00
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

68,86 
21:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
06:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
10:00
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
Codziennie
11:25
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:05
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

69,56 
11:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:35
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
02:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:05
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Novik V.V.
  • Неоплан

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
19:00
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:10
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

77,25 
19:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:10
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AD EURO-TRANS
Codziennie
17:30
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

77,29 
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:50
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
05:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
07:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:30
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:15
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

77,29 
18:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:01
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Kołomyja, Ukraina, Iwanofrankowski
04:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:45
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
08:15
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Denisivka
  • AYATS BRAVO (DEN)
Codziennie
23:20
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

77,29 
23:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
01:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:15
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
12:15
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
13:35
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
Codziennie
23:40
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:30
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

77,30 
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
11:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
11:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
12:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
13:30
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
W poniedziałki
23:40
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:40
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

80,00 
23:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:40
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS OSTROWIEC SW
Codziennie
20:30
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

81,51 
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
08:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
08:35
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
09:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
10:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
26.01, 27.01, 31.01, 01.02, 05.02...
08:00
14 godz. 35 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:35

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

84,32 
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
26.01, 27.01, 31.01, 01.02, 05.02...
08:00
14 godz. 35 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:35

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

84,32 
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
20:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:30
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
20:15
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:50
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
21:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Codziennie
23:40
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:30
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

84,32 
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
11:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
11:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
12:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
13:30
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Codziennie
15:40
15 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:05
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

85,00 
15:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:00
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
02:20
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
04:20
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
05:25
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
07:05
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kolomyiske ATP
  • Setra
Codziennie
20:30
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

88,54 
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
08:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
08:35
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
09:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
10:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
08:00
14 godz. 35 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:35

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

90,00 
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
pon, wto
17:30
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

90,00 
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
Codziennie
19:10
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:30
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

90,00 
18:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:30
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
04:55
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
06:05
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
07:30
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kolomyiske ATP
  • Setra
pon, śro
23:20
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:00
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

90,00 
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:00
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
08:00
14 godz. 35 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:35

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

100,00 
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
W poniedziałki
20:30
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

100,00 
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TUR-TRANS
pon, wto, pią
08:00
13 godz. 35 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:35

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

113,30 
08:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
17:30
14 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

140,54 
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
09:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Kołomyja
Do miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!