Rozkład jazdy PKS Warszawa – Kołomyja

13:50
19 sie
05:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
91,80
13:50
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:00
20 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 sie
05:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
80,00
16:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
00:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
01:30
Lwów
02:50
Rohatyn
04:00
Iwano-Frankiwsk
05:20
20 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
19 sie
07:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
80,00
17:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:20
20 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
19 sie
07:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
81,60
17:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:20
20 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
19 sie
07:30
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
91,80
19:10
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:30
20 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
19 sie
07:30
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
91,80
19:10
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:30
20 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
19 sie
09:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
86,70
17:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
09:20
20 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
10:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
102,70
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
Lwów
07:15
Stryj
08:00
Dolina
08:35
Kałusz
09:10
Iwano-Frankiwsk
10:20
20 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
108,54
15:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:45
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,20
15:45
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
97,84
16:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
110,15
17:50
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,20
19:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
108,65
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
154,94
10:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • -, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
107,84
14:40
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
109,21
15:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:45
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,87
15:45
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,51
16:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
110,82
17:50
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,87
19:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
109,32
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
155,61
10:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • -, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
19 sie
12:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
108,51
14:40
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:40
20 sie
Kołomyja
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
19 sie
12:45
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
81,60
21:50
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:45
20 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
19 sie
13:40
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Kupić za
91,80
23:40
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:40
20 sie
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
106,66
15:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), І-ВАН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:45
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
99,32
15:45
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С), І-ВАН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
95,96
16:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra (Free), І-ВАН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
108,27
17:50
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, І-ВАН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
99,32
19:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, І-ВАН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
106,77
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, І-ВАН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
106,77
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, І-ВАН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
106,77
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, І-ВАН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
96,04
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, І-ВАН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
96,04
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, І-ВАН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
105,96
14:40
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
95,96
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
124,02
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, І-ВАН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
124,02
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, І-ВАН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
107,23
15:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:45
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
99,89
15:45
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С), БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
96,53
16:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra (Free), БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
108,84
17:50
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
99,89
19:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
107,34
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
107,34
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
107,34
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
96,61
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
96,61
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
106,53
14:40
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
96,53
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
124,59
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
15:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
124,59
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
109,21
15:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:45
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,87
15:45
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С), ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,51
16:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
110,82
17:50
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,87
19:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
109,32
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
109,32
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
109,32
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,59
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,59
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
108,51
14:40
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,51
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
126,57
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
126,57
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:45
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,20
15:45
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
97,84
16:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
110,15
17:50
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,20
19:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
108,65
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
108,65
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
108,65
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
97,92
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
97,92
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
97,84
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
125,90
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
16:00
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
125,90
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:00
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
19 sie
19:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
114,17
17:50
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 sie
19:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
105,22
19:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
19:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
112,67
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
19:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
112,67
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
19:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
112,67
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
19:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,94
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
19:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,94
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:10
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
19:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
101,86
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:10
20 sie
Kołomyja
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
19:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
129,92
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:10
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
19:10
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
129,92
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:10
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
19 sie
19:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
114,73
17:50
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
19 sie
19:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
105,78
19:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
19:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
113,23
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
19:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
113,23
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
19:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
113,23
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
19:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
102,50
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
19:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
102,50
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
19:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
102,42
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
20 sie
Kołomyja
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
19:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
130,48
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
19:20
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
130,48
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:20
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
19:50
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
108,75
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
19:50
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
108,75
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
19 sie
19:50
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
108,75
20:30
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • Setra, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
19:50
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,02
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
19:50
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
98,02
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
20 sie
Kołomyja
,
  • Autobus
  • SETRA, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
19 sie
19:50
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
97,94
21:00
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
20 sie
Kołomyja
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
19:50
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
126,00
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:55
19 sie
19:50
20 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
126,00
21:55
19 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
20 sie
Kołomyja
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, БОГДАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Kołomyja
Do miasta Warszawa