Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kołomyja — Rzeszów w 2019 rok roku

20:30
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Czas przejazdu 07 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:05
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Czas przejazdu 06 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:15
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Czas przejazdu 09 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:00
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Czas przejazdu 10 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, pią
16:30
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Czas przejazdu 08 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:15+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, pią
18:00
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Czas przejazdu 08 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Czas przejazdu 11 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:40
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:00
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:00+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
09:30
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Czas przejazdu 07 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:40
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:20
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Czas przejazdu 07 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:40
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
13:00
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Czas przejazdu 09 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:10
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:30
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Czas przejazdu 08 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob, nie
Codziennie
20:30
Czas przejazdu 07 h. 50 min
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

04:20
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

63
20:30
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
21:10
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
23:20
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
00:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
02:55
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
03:40
Przemyśl
"Wagabunda; ul. Stefana Czarnieckiego 13"
04:20
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:05
Czas przejazdu 06 h. 55 min
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

02:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

76
19:05
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
20:10
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
21:25
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
22:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); pl. Dvirceva 1"
22:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); pl. Dvirceva 1"
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
02:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:15
Czas przejazdu 09 h. 10 min
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

02:25
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

76
17:15
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
18:30
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
20:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109"
23:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
02:25
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, pią
09:00
Czas przejazdu 10 h. 55 min

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

19:55

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

84
09:00
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
09:25
Lanchyn
"Lanchyn; Lanchyn"
09:55
Jaremcze
"Dworzec autobusowy Jaremcze; ul. Swobody 234"
10:10
Delatyn
"Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia"
10:25
Nadvirna
"Dworzec autobusowy Nadvirna; ul. Vokzalna 2"
10:55
Bohorodczany
"Dworzec autobusowy Bogorodchany; ul. Shevchenka 46"
11:55
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
12:40
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
13:25
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
14:10
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
15:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
16:10
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
19:55
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, pią
16:30
Czas przejazdu 08 h. 45 min
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

01:15
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

84
16:30
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
17:55
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
18:45
Kałusz
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 3"
19:30
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:30
Stryj
"Stryj; Stryj"
21:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:45
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
01:15
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:00
Czas przejazdu 08 h. 50 min
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

02:50
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

84
18:00
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
19:10
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
20:10
Kałusz
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 3"
21:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
22:00
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
23:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:20
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
01:10
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
02:50
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
08:00
Czas przejazdu 11 h. 40 min

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

19:40

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

84
08:00
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
09:55
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
10:50
Kałusz
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 3"
11:50
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
12:50
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
13:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
14:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
15:20
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
19:40
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
18:00
Czas przejazdu 10 h. 00 min
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

03:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

90
18:00
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
03:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:30
Czas przejazdu 07 h. 10 min

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

16:40

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

91
09:30
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:35
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
13:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
15:15
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
16:40
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Denisovka-Lux

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
09:20
Czas przejazdu 07 h. 20 min

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

16:40

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

96
09:20
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:35
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
13:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
14:30
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
15:15
Przemyśl
"Wagabunda; ul. Stefana Czarnieckiego 13"
16:40
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SULTAN TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:00
Czas przejazdu 09 h. 10 min

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

22:10

Rzeszów

Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1

105
13:00
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:00
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
15:10
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
16:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
16:50
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
18:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
18:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
19:45
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob, nie
16:30
Czas przejazdu 08 h. 40 min
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

01:10
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

112
16:30
Kołomyja
Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
17:40
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14"
18:45
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
19:25
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:25
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
21:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:20
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
01:10
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Rzeszów
Do miasta Kołomyja
Z miasta Rzeszów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!