Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Kołomyja w 2019 rok roku

12:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 18 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:30
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 17 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:05+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 16 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 19 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 16 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 25 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
16:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 17 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Kołomyja w 2019 rok roku

Codziennie
12:00
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:30
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

112,43 
11:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Przemyśl
Wagabunda, ul. Stefana Czarnieckiego 13
23:35
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:40
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
05:10
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
06:30
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
Codziennie
11:30
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:05
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

118,75 
11:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:00
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
––:––
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
00:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
05:05
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
Codziennie
13:00
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

118,75 
12:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:45
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:25
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
23:35
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
05:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra (Free)
Codziennie
13:30
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

08:30
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

119,46 
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
02:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
Stryj
Przystanek, ul. Bolekhiwska 2
05:20
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
06:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
07:10
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
08:30
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
16:00
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:50
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

127,50 
16:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:50
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
wto, czw, nie
07:00
25 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:20
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

133,51 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
09:20
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
16:00
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:40
+1 dzień

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

133,51 
16:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:40
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
03:55
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:40
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
06:30
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
07:20
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
08:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
09:40
+1 dzień
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!