Bilety autobusowe

Piotrków Trybunalski - Kijów

od 140 zł, 22 paź

Rozkład jazdy PKS Piotrków Trybunalski – Kijów

23:10
22 paź
w drodze 24 godz. 30 min

Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski

Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

00:40
24 paź

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

141
23:10
22 paź
Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
Tarnopol
16:35
Podwołoczyska
16:45
Wołoczyska
18:30
Chmielnicki
19:40
Latyczów
20:40
Winnica
22:15
Berdyczów
22:50
Żytomierz
00:40
24 paź
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów