Rozkład jazdy PKS Piotrków Trybunalski – Kijów

15:45
12:30
25 gru
DW. PKS/P.O.W
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
155,37
15:45
24 gru
Piotrków Trybunalski
DW. PKS/P.O.W
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lwów
06:15
Dubno
07:10
Równe
10:15
Żytomierz
12:30
25 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
13:10
25 gru
DW. PKS/P.O.W
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
155,37
15:45
24 gru
Piotrków Trybunalski
DW. PKS/P.O.W
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lwów
06:15
Dubno
07:10
Równe
10:15
Żytomierz
12:30
Kijów
13:10
25 gru
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
14:35
25 gru
,
122,61
15:45
24 gru
Piotrków Trybunalski
,
14:35
25 gru
Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
15:10
25 gru
,
122,61
15:45
24 gru
Piotrków Trybunalski
,
15:10
25 gru
Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.