Rozkład jazdy PKS Piotrków Trybunalski – Kijów

03:50
23 lut
05:30
24 lut
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
185,40
03:50
23 lut
Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
04:55
Radomsko
05:45
Częstochowa
07:20
Katowice
08:40
Kraków
10:25
Tarnów
11:20
Rzeszów
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Lwów
19:10
Złoczów
20:20
Tarnopol
21:05
Podwołoczyska
21:20
Wołoczyska
22:30
Chmielnicki
00:20
Starokonstantynów
02:50
Lubar
03:20
Cudnów
03:50
Żytomierz
05:30
24 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
23 lut
05:40
24 lut
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
185,00
03:50
23 lut
Piotrków Trybunalski
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
05:40
24 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
23 lut
05:40
24 lut
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
185,00
03:50
23 lut
Piotrków Trybunalski
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
STARGARD
WAŁCZ
PIŁA
CHODZIEŻ
POZNAŃ
KONIN
KALISZ
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
RADOMSKO
CZĘSTOCHOWA
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
LIUBAR
CHUDNIV
ZHYTOMYR
05:40
24 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
23 lut
12:30
24 lut
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
100,44
15:45
23 lut
Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lwów
06:15
Dubno
07:10
Równe
10:15
Żytomierz
12:30
24 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
23 lut
13:10
24 lut
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
100,44
15:45
23 lut
Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lwów
06:15
Dubno
07:10
Równe
10:15
Żytomierz
12:30
Kijów
13:10
24 lut
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
23 lut
14:35
24 lut
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
116,24
15:45
23 lut
Piotrków Trybunalski
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
14:35
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
23 lut
15:10
24 lut
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
116,24
15:45
23 lut
Piotrków Trybunalski
PKS Dworzec Piotrków Trybunalski, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej; dom 12
15:10
24 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów