Rozkład jazdy PKS Piotrków Trybunalski – Kijów

15:45
16 sie
12:10
17 sie
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
126,32
15:45
16 sie
Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:05
Kraków
20:30
Kraków
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
Dubno
07:05
Równe
10:15
Żytomierz
12:10
17 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:10
16 sie
00:40
18 sie
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,14
23:10
16 sie
Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
Tarnopol
16:35
Podwołoczyska
16:45
Wołoczyska
18:30
Chmielnicki
19:40
Latyczów
20:40
Winnica
22:15
Berdyczów
22:50
Żytomierz
00:40
18 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów