Rozkład jazdy PKS Piła – Wrocław

20:00
22 lip
00:55
23 lip
Piła, Dworzec Autobusowy
Wrocław, Dworzec Autobusowy
Kupić za
63,00
20:00
22 lip
Piła
Piła, Dworzec Autobusowy
16:55
Ustronie Morskie
17:35
Koszalin
18:45
Szczecinek
19:50
Piła
21:40
Poznań
23:05
Leszno
00:55
Wrocław
03:10
Gliwice
03:50
Katowice
05:05
Kraków
06:20
Chabówka
06:35
Nowy Targ
06:49
Biały Dunajec
06:56
Poronin
00:55
23 lip
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Piła
Do miasta Wrocław
Do miasta Piła
Z miasta Wrocław