Rozkład jazdy PKS Lwów – Piła

14:00
24 cze
06:40
25 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS, Kvitova 18
Kupić za
135,96
14:00
24 cze
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
Lublin
22:35
Warszawa
00:20
Łódź
01:25
Kutno
02:40
Konin
04:05
Poznań
06:40
25 cze
Piła
PKS, Kvitova 18
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
24 cze
19:40
25 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
PKS, Kvitova 18
Kupić za
169,48
23:55
24 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
Łódź
15:10
Kalisz
16:15
Konin
17:45
Poznań
19:40
25 cze
Piła
PKS, Kvitova 18
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Piła
Do miasta Lwów
Z miasta Piła
Odwrotny kierunek: