Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Piła - Lwów

od 145 zł, 13 lis

Rozkład jazdy PKS Piła – Lwów

15:30
14 gru
w drodze 20 godz. 20 min

Piła

Dworzec Autobusowy Pila, ulica Kwiatowa; dom 18

12:50
15 gru

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

151
15:30
14 gru
Piła
Dworzec Autobusowy Pila, ulica Kwiatowa; dom 18
17:30
Poznań
19:30
Konin
20:15
Kalisz
22:00
Łódź
23:05
Piotrków Trybunalski
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
15 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Piła
Do miasta Lwów
Do miasta Piła
Z miasta Lwów
Podróż powrotna: