Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Piła — Lwów w 2019 rok roku

23:10
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
w drodze 18 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
23:10
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
w drodze 17 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23:10
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
w drodze 18 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 26.01, 27.01, 31.01, 01.02...
23:10
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
w drodze 21 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:10+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 26.01, 27.01, 31.01, 01.02...
15:30
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
w drodze 20 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:10+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
15:30
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
w drodze 21 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:50+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Piła — Lwów w 2019 rok roku

25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
23:10
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Piła

Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18

18:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

130,00 
23:05
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
00:55
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
18:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
23:10
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Piła

Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18

18:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

145,00 
23:10
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
18:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
22.01, 26.01, 27.01, 31.01, 01.02...
23:10
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Piła

Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18

18:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

153,95 
23:10
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
18:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

22.01, 26.01, 27.01, 31.01, 01.02...
23:10
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Piła

Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18

20:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

153,95 
23:05
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
01:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Kutno
Mc Donald's, ul. 3 Maja
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
20:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro
15:30
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Piła

Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18

13:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

160,00 
15:30
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
13:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
Codziennie
15:30
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Piła

Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18

12:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

160,10 
15:15
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
17:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:30
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
20:15
Kalisz
Dworzec autobusowy, ul. Podmiejska 2A
22:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:05
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
02:20
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
––:––
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
12:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Piła
Do miasta Lwów
Do miasta Piła
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!