Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Perwomajsk — Warszawa w 2018 rok roku

15:35
ul. Radiańska 8; ul. Radianska 8
Czas przejazdu 20 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, sob
04:40
Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8; ul. Radianska 8
Czas przejazdu 24 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob
04:00
Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8; ul. Radianska 8
Czas przejazdu 22 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:35
Первомайськ АС; вул. Радянська, 8
Czas przejazdu 19 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
15:35
Первомайськ АС; вул. Радянська, 8
Czas przejazdu 19 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
15:35
Первомайськ АС; вул. Радянська, 8
Czas przejazdu 19 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
pon, śro, czw, sob
15:35
Czas przejazdu 20 h. 15 min
+1 dzień

Perwomajsk

ul. Radiańska 8; ul. Radianska 8

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

116
15:35
Perwomajsk
ul. Radiańska 8; ul. Radianska 8
10:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob
04:40
Czas przejazdu 24 h. 20 min
+1 dzień

Perwomajsk

Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8; ul. Radianska 8

04:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

119
04:40
Perwomajsk
Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8; ul. Radianska 8
04:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
04:00
Czas przejazdu 22 h. 50 min
+1 dzień

Perwomajsk

Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8; ul. Radianska 8

01:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

134
04:00
Perwomajsk
Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8; ul. Radianska 8
01:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
15:35
Czas przejazdu 19 h. 15 min
+1 dzień

Perwomajsk

Первомайськ АС; вул. Радянська, 8

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

140
15:35
Perwomajsk
Первомайськ АС; вул. Радянська, 8
17:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
20:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
22:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
00:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
03:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
15:35
Czas przejazdu 19 h. 55 min
+1 dzień

Perwomajsk

Первомайськ АС; вул. Радянська, 8

11:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej

140
15:35
Perwomajsk
Первомайськ АС; вул. Радянська, 8
17:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
20:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
22:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
00:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
03:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:50
Warszawa
"Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej"
11:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
15:35
Czas przejazdu 19 h. 15 min
+1 dzień

Perwomajsk

Первомайськ АС; вул. Радянська, 8

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

140
15:35
Perwomajsk
Первомайськ АС; вул. Радянська, 8
17:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
20:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
22:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
00:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
03:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:50
Warszawa
"Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej"
10:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Do miasta Perwomajsk
Z miasta Warszawa