Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Perwomajsk — Warszawa w 2019 rok roku

Codziennie
04:00
21 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Perwomajsk

Первомайськ АС, вул. Радянська, 8

01:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

139,40 
03:50
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:25
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan
Codziennie
15:35
19 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Perwomajsk

Первомайськ АС, вул. Радянська, 8

11:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej

140,87 
15:25
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
17:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:50
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
11:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:35
19 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Perwomajsk

Первомайськ АС, вул. Радянська, 8

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

140,87 
15:25
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
17:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:50
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
11:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:35
19 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Perwomajsk

Первомайськ АС, вул. Радянська, 8

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

148,21 
15:25
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
17:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Do miasta Perwomajsk
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!