Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Perwomajsk — Kraków w 2018 rok roku

19:15
ul. Radiańska 8; ul. Radianska 8
Czas przejazdu 19 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:15
Первомайськ АС; вул. Радянська, 8
Czas przejazdu 18 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
04:40
Первомайськ АС; вул. Радянська, 8
Czas przejazdu 18 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:25
D.A., ul. Radianska 8; ul. Radianska 8
Czas przejazdu 20 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
04:40
Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8; ul. Radianska 8
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
04:40
Первомайськ АС; вул. Радянська, 8
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
19:15
Czas przejazdu 19 h. 40 min
+1 dzień

Perwomajsk

ul. Radiańska 8; ul. Radianska 8

13:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

114
19:15
Perwomajsk
ul. Radiańska 8; ul. Radianska 8
13:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
19:15
Czas przejazdu 18 h. 40 min
+1 dzień

Perwomajsk

Первомайськ АС; вул. Радянська, 8

13:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

117
19:15
Perwomajsk
Первомайськ АС; вул. Радянська, 8
21:20
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
00:05
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
02:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
04:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
08:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
11:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
13:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan.
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
04:40
Czas przejazdu 18 h. 15 min

Perwomajsk

Первомайськ АС; вул. Радянська, 8

22:55

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

124
04:40
Perwomajsk
Первомайськ АС; вул. Радянська, 8
06:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
09:45
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
11:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:55
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
03:25
Czas przejazdu 20 h. 10 min

Perwomajsk

D.A., ul. Radianska 8; ul. Radianska 8

22:35

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

130
03:25
Perwomajsk
D.A., ul. Radianska 8; ul. Radianska 8
22:35
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IKSORA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
04:40
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Perwomajsk

Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8; ul. Radianska 8

22:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

150
04:40
Perwomajsk
Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8; ul. Radianska 8
22:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
04:40
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Perwomajsk

Первомайськ АС; вул. Радянська, 8

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

184
04:40
Perwomajsk
Первомайськ АС; вул. Радянська, 8
06:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
09:40
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
10:05
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
11:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Perwomajsk
Z miasta Kraków