Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Perwomajsk — Kraków w 2019 rok roku

Codziennie
19:15
18 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Perwomajsk

Первомайськ АС, вул. Радянська, 8

13:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

117,39 
19:05
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
21:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
00:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw, pią, sob
19:15
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Perwomajsk

ul. Radiańska 8, ul. Radianska 8

13:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

124,00 
19:15
Perwomajsk
ul. Radiańska 8, ul. Radianska 8
13:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS
W poniedziałki
03:25
20 godz. 10 min w drodze

Perwomajsk

D.A., ul. Radianska 8, ul. Radianska 8

22:35

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

130,00 
03:25
Perwomajsk
D.A., ul. Radianska 8, ul. Radianska 8
22:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IKSORA
Codziennie
04:40
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Perwomajsk

Первомайськ АС, вул. Радянська, 8

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

130,00 
04:30
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
07:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
08:45
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
09:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:30
Rejon lityński
Dworzec autobusowy Łityn, ul. Bogdana Khmelnytskoho 7
11:00
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:20
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
Codziennie
10:30
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Perwomajsk

Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

130,00 
10:20
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
12:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Kraków, Polska, Małopolskie
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
Codziennie
10:30
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Perwomajsk

Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

139,40 
10:20
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
12:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Codziennie
04:40
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Perwomajsk

Первомайськ АС, вул. Радянська, 8

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

146,74 
04:30
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
04:40
19 godz. 10 min w drodze

Perwomajsk

Первомайськ АС, вул. Радянська, 8

23:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

146,74 
04:35
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:35
Rzeszów
Kraków, Polska, Małopolskie
23:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
W poniedziałki
04:40
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Perwomajsk

Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8, ul. Radianska 8

22:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

149,35 
04:40
Perwomajsk
Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8, ul. Radianska 8
22:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Popularne kierunki
Z miasta Perwomajsk
Z miasta Kraków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!