Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Odessa — Piotrków Trybunalski w 2019 rok roku

Codziennie
10:00
26 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

12:15
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

190,76 
09:45
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
13:45
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
16:45
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:30
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
11:20
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
12:15
+1 dzień
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
pon, śro, pią
22:00
27 godz. 30 min w drodze
+2 dni

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

00:30
+2 dni

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

200,00 
22:00
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
00:30
+2 dni
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
22:00
26 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

00:20
+2 dni

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

227,45 
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
01:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
08:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
17:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
18:45
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
20:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
21:20
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
21:55
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
23:05
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
00:20
+2 dni
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Odessa
Do miasta Odessa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!