Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Piotrków Trybunalski — Odessa w 2018 rok roku

15:00
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Czas przejazdu 24 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Czas przejazdu 25 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, wto, śro, pią, sob
15:00
Czas przejazdu 24 h. 25 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

16:25
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5

190
15:00
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
16:25
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 25 h. 30 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

16:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5

400
15:00
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
16:40
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:20
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
18:40
Sandomierz
"Zawichojska - Brama Opatowska; ul. Zawichojska"
19:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy; ul. gen. Leopolda Okulickiego 3"
20:00
Nisko
"Przystanek; plac Wolności"
21:00
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
03:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
04:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
05:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
09:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
10:20
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
11:20
Hajsyn
"Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A"
12:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
16:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Odessa
Z miasta Odessa