Rozkład jazdy PKS Lwów – Wałbrzych

02:00
14:00
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
ul. Wroclawska, 144
123,21
02:00
21 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Kraków
08:55
Katowice
12:05
Wrocław
13:25
Świdnica
14:00
21 lis
Wałbrzych
ul. Wroclawska, 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.