Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy PKS Kijów – Wałbrzych

16:45
10 sty
w drodze 22 godz. 15 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

14:00
11 sty

Wałbrzych

Stacja paliw Wrocławska, ul. Wrocławska 144

219
16:45
10 sty
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
17:15
Kijów
19:35
Żytomierz
22:30
Równe
01:50
Lwów
03:45
Krakowiec
07:20
Kraków
08:55
Katowice
12:05
Wrocław
13:25
Świdnica
14:00
11 sty
Wałbrzych
Stacja paliw Wrocławska, ul. Wrocławska 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
10 sty
w drodze 21 godz. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

14:00
11 sty

Wałbrzych

Stacja paliw Wrocławska, ul. Wrocławska 144

219
17:30
10 sty
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
19:35
Żytomierz
22:30
Równe
01:50
Lwów
03:45
Krakowiec
07:20
Kraków
08:55
Katowice
12:05
Wrocław
13:25
Świdnica
14:00
11 sty
Wałbrzych
Stacja paliw Wrocławska, ul. Wrocławska 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Wałbrzych
Do miasta Kijów