Rozkład jazdy PKS Kijów – Wałbrzych

16:45
18 sty
14:00
19 sty
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
ul. Wroclawska, 144
Kupić za
127,37
16:45
18 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
17:15
Kijów
19:35
Żytomierz
22:30
Równe
01:50
Lwów
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Kraków
08:55
Katowice
12:05
Wrocław
13:25
Świdnica
14:00
19 sty
Wałbrzych
ul. Wroclawska, 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
14:00
19 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
ul. Wroclawska, 144
Kupić za
127,37
17:30
18 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
19:35
Żytomierz
22:30
Równe
01:50
Lwów
03:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Kraków
08:55
Katowice
12:05
Wrocław
13:25
Świdnica
14:00
19 sty
Wałbrzych
ul. Wroclawska, 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
14:00
19 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
169,08
17:30
18 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:00
19 sty
Wałbrzych
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.